20 بهمن 1395

آزمون تافل-اول مشاور

 

تافل مخفف ( TEST OF ENGLISH AS A FOREING LANGUAGE ) است.

 

آزمون تافل ، آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بسیاری از دانشگاه ها مورد نیاز است. آزمون تافل از سال 1968 تا 1998، فقط به صورت کتبی برگزار می‌شد. در آن زمان شرکت کنندگان پاسخ‌هایشان را روی یک برگه با مداد علامت می‌زدند. در سال 1998 ETC که آزمون تافل را تهیه می‌کند و Sylvan Learning Systems که برگزاری نسخه کامپیوتری تافل را بر عهده دارد، برای اولین بار این آزمون را به صورت کامپیوتری عرضه کردند.
تافل ( TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از 4400 کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخشهای جهان، مورد نیاز می‌باشد. همچنین خارجیانی که دارای مشاغل حرفه‌ای می‌باشند، برای ادامه فعالیتهای حرفه‌ایشان در آمریکا و کانادا مرتباً به یک رتبه تافل نیاز دارند.
آزمون تافل( TOEFL ) توسط سرویس سنجش تحصیلی (ETS) دانشگاه پرینستون برگزار می شود. این آزمون مهارت افراد را در زمینه های شنیداری ، گفتاری ، نوشتاری و درک مطلب زبان انگلیسی می سنجد. در واقع این آزمون توانایی شما برای درک زبان انگلیسی در سطح دانشگاه را بررسی می کند. آزمون تافل بعنوان یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین آزمون های بین المللی زبان در سراسر جهان برگزار می شود، این آزمون در سه نوع کاغذی ( PBT) ، کامپیوتری (CBT) و اینترنتی (IBT) بر گزار می شود، تفاوت نوع کامپیوتری و اینترنتی در این است که در نوع کامپیوتری سوالات به شکل یک CD به محل آزمون تحویل داده می شود، در حالیکه در نوع اینترنتی سوالات در لحظه آزمون به شکل اینترنتی در کامپیوتر محل آزمون بارگذاری می شود.

 

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با مشاورین متخصص ما در سامانه اول مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071970 تماس حاصل فرمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب، حتی ایام تعطیل
مشاوره تخصص ماست.