سمیناراستارتاپ و کسب و کار در ایران
24 مهر 1396

سمیناراستارتاپ و کسب و کار در ایران

آکادمی اول مشاور  به مدیریت سرکار خانم شراره مهبودی پیشگام در برگزاری همایش ها و سمینارهای استارتاپی

آکادمی اول مشاور در تاریخ 23 مهر96 اقدام به برگزاری سمینار استارتاپی با موضوع3مسیری که استارتاپ شما را به جای قله به دره مرگ میرساند کرد.

 این سمیناربا سخنرانی کیارش عباس زاده که با استقبال پرشور جامعه استارتاپی مواجه شد.

 

ازتمام افرادی که دراین ایونت مارا همراهی کردند تشکر میکنیم واز دوستان دعوت میکنیم در سمینارهای استارتاپی اینده که با حضور وسخنرانی بزرگان استارتاپ ایران اجرا میشود همراه ما باشند.

 

درباره موضوعاتی که در سمینار صحبت شده است :

طبق پژوهش های صورت گرفته در زمینه استارتاپ ها، 90 درصد استارتاپ ها شکست می خورند و حداقل 30 درصد بنیانگذاران و موسسان آن استارتاپ ها پس از شکست دچار افسردگی می شوند. [Forbes و Harvard] زودفود یکی از بزرگترین، موفق ترین و پرچالش ترین استارتاپ های ایران و خاورمیانه است که پس از گذشت 8 سال مسیر پر فراز و نشیب امروز دوست داران بسیاری دارد و به یک برند مشهور تبدیل شده است. در این سمینار بصورت کوتاه، مختصر و مفید از 3 مسیر بسیار رایجی صحبت شده است که به دره ی مرگ استارتاپها منتهی می شود. اگر این 3 مسیر را بشناسید می توانید با آنها بهتر مقابله کنید و در دام آنها نیفتید. کیارش عباس زاده از ناگفته ها، شکست ها و موفقیت های مسیر پرفرازونشیب زودفود برای عزیزان شرکت کننده در سمینار صحبت کرده است و به شما کمک خواهد کرد تا مسیر رشد و پیشرفت و موفقیت را سریعتر و هوشمندانه تر بپیمائید و استارتاپی که مدتهاست رویایش را داشته اید را آغاز کنید. آن هم با پول کم! آموزش، حلقه ی گمشده ی موفقیت استارتاپ در بازار استارتاپی امروز ایران است!

چرا شرکت در این دوره مناسب است؟

هر کس که به استارتاپ و کسب و کار شخصی فکر می کند، به این دوره آموزشی نیاز دارد!

طبق آمار بانک مرکزی در سال ۱۳۹۵ دهک های ۵ تا ۱۰ در شهر تهران تقریبا معادل ۶۱،۴۳۰،۰۰۰ ریال (اعداد رند شده) در سال بابت آموزش و یادگیری هزینه می کنند. اگر میانگین هزینه ای که شما سالیانه برای آموزش و یادگیری پرداخت می کنید از این مبلغ کمتر است احتمالا به این معنی است که دیگران از لحاظ علمی و یادگیری دارند از شما پیشی می گیرند و این درحالی است که همه ی ما بدنبال شرایط شغلی بهتر، درآمد بیشتر، استقلال مالی و کیفیت زندگی بهتری هستیم اما کاری برای آن نمی کنیم! هر روز هم رقابت کاری و شغلی بیشتر می شود و هم رقابت بین برگزار کنندگان دوره های آموزشی افزایش پیدا می کند و همواره یک چالش برای افراد طالب پیشرفت انتخاب دوره ی آموزشی مناسب است.

این افراد بطور متوسط سالیانه ۶ میلیون تومان برای شرکت در دوره ها، سمینارها و کارگاه های تحول زندگی، استارتاپ، موفقیت، ثروت و غیره هزینه می کنند در حالیه که در پایان سال تنها دانش آنها بیشتر شده و تغییر محسوسی در زندگیشان احساس نمی کنند؛ گاهی هم سرخورده و ناامیدتر می شوند!

به این دلایل که:

  • دوره های مناسب را انتخاب نمی کنند چون نمی دانند کوتاه ترین مسیر برای هدفشان کدام است.
  • بسیاری دوره های انتخاب شده مدرسان حرفه ای ندارند و یا بدون درک نیاز مخاطب و غیر اصولی طراحی شده اند.
  • اغلب افرادی که دوره های آموزشی را طراحی می کنند خودشان آن مسیر را طی نکرده اند و درک دقیقی از خم و چم اجرایی آن ندارند.
  • بسیاری دوره ها برای ترغیب مخاطب ادعای غیر واقعی دارند که برای اغلب ایرانیان جذاب است اما در انتها آسیب بیشتری به آنها می زند و خسته تر و مایوس ترشان می کند.
  • بسیاری افراد دوره های انگیزشی را که موقتا هیجانشان را بالا می برد با تغییر عمیق و بنیادی اشتباه می گیرند.

اگر از این ماروپله ی یادگیری فرساینده خسته شده اید یا می خواهید هوشمندانه انتخاب درستی برای آینده ی توانگرانه ی خود داشته باشید، شاید دوره سفر امپراطوری کسب و کار گزینه مناسبی برایتان باشد.

کافیست نیمی از هزینه ای که در یک سال صرف آموزش مطالب پراکنده و بدون کاربرد می کنید را در این دوره سرمایه گذاری کنید.