نحوه اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96
06 مهر 1396

نحوه اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96

دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که با هدف ارتقاء سطح مهارت شاغلین بخشهای مختلف اقتصادی و افزایش مهارت های حرفه ای فارغ التحصیلان مراکز آموزشی که فاقد تجربه اجرایی می باشند تشکیل و نسبت به برگزاری دوره های علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد اقدام می کند

انواع نظام های اموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی

1.کاردانی فنی

2.کاردانی حرفه ای

3.کارشناسی حرفه ای

4.مهندسی فناوری

5.کارشناسی حرفه ای ارشد

5.مهندسی فناوری ارشد

نتایج دانشگاه علمی کاربردی معمولا دوهفته بس از ثبت نام بدون ازمون دانشگاه علمی کاربردی انجام میشود..

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی واز طریق سایت سنجش اعلام میشود.

با در دست داشتن شماره پرونده و شماره شناسنامه میتوانید از نتایج خود باخبر شوید. باوارد کردن اظلاعات شخصی خود وعبارت امنیتی میتوانید نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 را مشاهده نمایید. توجه داشته باشید شماره برونده در رسید ثبت نام خود موجود میباشد.

از تعداد 67 هزار و 765 نفر پذیرفته شده آزمون مذکور تعداد 22 هزار و 381 نفر زن و مابقی مرد هستند. به عبارت دیگر 33.53 درصد پذیرفته‌شدگان زن هستند.

پذیرفته‌شدگان باید در زمان‌های تعیین‌شده که در سایت دانشگاه مشخص شده است، با در دست داشتن مدارک لازم و برخی اطلاعاتی که در اطلاعیه‌ای که امروز به همراه فهرست اسامی آنها منتشر می‌شود، برای ثبت نام به واحدهای قبولی خود مراجعه کنند

دانشگاه علمی کاربردی در رشته های گوناگونی اقدام به پذیرش بدون کنکور دانشجو میکند این طیف رشته ها تا حدی گسترده است که در برخی از رشته های گروه پزشکی نیز بدون کنکور پذیرش دارند.

شهریه دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی معمولا بین ۳۵۰ تا ۴۵۰ هزار تومان و در مقطع کارشناسی بین ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان است این میزان از شهریه دانشگاه آزاد به مراتب کمتر است و چنانچه معیار شخصی برای ورود به دانشگاه آزاد و علمی کاربردی بحث شهریه باشد مسلما دانشگاه علمی کاربردی مستوجب انتخاب شدن است.

با در دست داشتن مدارک مورد نیاز میتوانید اقدام به ثبت نام در دانشگاه مورد نظر و رشته مورد نظر نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.