سوالات تیزهوشان ششم ابتدایی و نهم
02 مهر 1396

سوالات تیزهوشان ششم ابتدایی و نهم

برای قبولی درآزمون تیزهوشان باید حداقل یک برنامه ریزی یکساله داشته باشید که حاصل تلاش دانش آموز و والدین می باشد. یکی ازمهم ترین کارهایی که برای آمادگی قبل از آزمون تیزهوشان 96 باید انجام دهید آشنایی با سوالات آزمون می باشد.باید قبل از شرکت در آزمون بدانید چه سوالاتی در آزمون از فرزند شما پرسیده میشود و ازسردرگمی شما جلوگیری می شود. همچنین به راحتی می توانید به مطالعه این سوالات ، سمت و سوی سوالات آزمون تیزهوشان 96 را متوجه شوید و به بازدهی بیشتری داشته باشید.

 

برنامه ریزی تیزهوشان ششم با استفاده از سوالات تیزهوشان ششم ابتدایی

آشنایی داوطلبان با سوالات تیزهوشان ششم به شدت توصیه میشود.به دلیل اینکه داوطلبان اولین بار است که میخواهند در این آزمون شرکت نمایند وهیچگونه ذهنیتی با سوالاتی که قرار است در این آزمون پرسیده شود را ندارند.باید ازچند ماه قبل والدین سوالات را دریافت نمایند و باسطح آمادگی فرزند خود مقایسه نمایند. به هیچ وجه حداقل تا یک ماه قبل از برگزاری آزمون ، سوالات را به صورت مستقیم در اختیار دانش آموز قرار ندهید و ترجیحا سوالات آزمون تیزهوشان97 - 98 را بصورت پراکنده و مابین سایر نمونه سوالات در اختیار فرزندتان قرار دهید و بخواهید که آن را حل کند.

 

برنامه ریزی آزمون تیزهوشان نهم با استفاده از سوالات تیزهوشان نهم

چندسالی است که آزمون تیزهوشان به صورت کشوری می باشد بنابراین دانش آموزانی که میخواهند در آزمون تیزهوشان نهم شرکت نمایند تا حالا سابقه آزمون کشوری نداشته اند وباید اطلاعا داشته باشند بعداز کشوری شدن آزمون تیزهوشان چه تغییراتی در سوالات انجام شده است سوالاتی که در ذهن دانش آموزان و والدین به وجود میاید و تنها از طریق آشنایی با سوالات تیزهوشان سوال گذشته قابل فهم می باشد. . اگر درباره هر یک از مراحل آزمون تیزهوشان سوالی در ذهنتان ایجاد شد می توانید با مشاوران آکادمی اول مشاور تماس حاصل نمایید وسوالات خود را از ما بپرسید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.