اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
01 مهر 1396

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی در دو مقطع انجام می شود مقطع کاردانی و کارشناسی .ثبت نام در دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون آزمون یا همان بدون کنکور می باشد و شرایط پذیرش از طریق معدل دیپلم برای مقطع کاردانی، معدل فوق دیپلم برای مقطع کارشناسی می باشد. نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 اعلام شده است در ادامه روش مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی را به شما توضیح خواهیم داد .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

 

نحوه اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 به صورت اینترنتی می باشد.برای مشاهده نتایج بدون کنکور علمی کاربردی به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید.وارد قسمت جامع علمی کاربردی شوید روی لینک اعلام نتیجه دوره کاردانی فنی ودوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی جامعه علمی کاربردی مهرماه سال 96 کلیک نمایید.و همچنین برای داوطلبان مقطع کاردانی وارد لینک اعلام نتایج دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه سال 96 شوید .در ادامه برای مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ما دو روش را به شما توضیح داده ایم تا بتوانید نتایج علمی کاربردی را مشاهده نمایید.

 

نحوه دریافت نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 با اطلاعات شخصی

برای مشاهده از طریق اطلاعات شخصی به این صورت می باشد با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره شناسنامه می توانید .نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 را مشاهده نمایید . توجه داشته باشید در این کادرها باید اطلاعاتی را وارد نمایید که درهنگام ثبت نام در سایت سازمان سنجش وارد کرده بودید.روشی دیگری هست که می توانید انجام دهید میتوانید از قسمت پاسخگویی به سوالات سازمان سنجش درخواست جدید ثبت نمایید و درخواست بازیابی شماره پرونده خود را ثبت نمایید. اگر درهنگام مشاهده نتایج دچار مشکل شدید و سوالی برایتان به وجود آمد می توانیدبا مشاوران آکادمی اول مشاور تماس حاصل نمایید تا مشاوران اول مشاور شمارا راهنمایی نمایند.

 

نحوه دریافت نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 با شماره پرونده و شماره شناسنامه

در این روش تنها اطلاعاتی که از شما می خواهد شماره پرونده و شماره شناسنامه می باشد. با وارد کردن اطلاعات شخصی خود وعبارت امنیتی می توانید نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 را مشاهده نمایید. توجه داشته باشید شماره پرونده در رسید ثبت نام خود درج شده است .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.