نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 96
29 شهریور 1396

نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 96

اسامی پذیرفته شدگان در رشته های با آزمون، بدون آزمون و همچنین معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی 96 از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش منتشر شده است.

طبق روال هرساله شاهد برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) توسط سازمان سنجش جهت ورود متقاضیان با مدرک کاردانی به مقطع کارشناسی بودیم. در این دوره ها 84 هزار و 583 نفر پذیرفته شده اند که از این تعداد 33 هزار و 482 نفر زن و 51 هزار و 101 نفر مرد هستند. همچنین اسامی 1635 نفر به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز اعلام شده است.

پذیرفته شدگان برای اطلاع از تاریخ و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام باید به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند. درصورتی که دانشگاه تاریخ مشخصی برای ثبت نام اعلام نکرده باشد، پذیرفته شدگان باید با توجه به اطلاعیه ای که همراه با اعلام اسامی منتشر شده است، در یکی از روزهای سه شنبه و چهار شنبه (31 شهریور و اول مهر) برای ثبت نام به موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند.
اطلاعیه سازمان سنجش درباره زمان و محل مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های تحصیلی نیمه متمرکز 20 مهر توسط سازمان سنجش اعلام می شود.
شما می توانید برای اطلاع دقیق از زمان و محل مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت عضو کانال تلگرام آکادمی اول مشاور شوید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

 

زمان و نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 96

در حال حاضر نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 96 اعلام شده است. اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 96 بصورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش آموزش کشور صورت گرفت. برای مشاهده نتایج خود می بایست با ورود به سایت sanjesh.org  و انتخاب گزینه کاردانی به کارشناسی از منوی سمت راست تصویر و با کلیک روی کارنامه پذیرش کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 96 وارد لینک اعلام نتایج شوید .در ادامه با مراحل مختلف مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 96 آشنا می شوید:

مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 96 با شماره پرونده و اطلاعات فردی

روش اول مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته از طریق شماره پرونده و شماره شناسنامه و سال تولد داوطلب می باشد . شماره پرونده برای هر داوطلب در رسید ثبت نامی که هنگام ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق سایت سنجش دریافت می کند موجود است . اگر جزو آن دسته از داوطلبانی هستید که به شماره پرونده خود دسترسی ندارید می توانید از روش زیر برای مشاهده نتایج خود استفاده نمایید .

مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 96 با شماره داوطلبی و اطلاعات فردی

در روش دوم داوطلب می تواند با وارد کردن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه و سال تولد خود ، کارنامه آزمون خود را ملاحظه نماید . شماره داوطلبی برای هر داوطلب در کارت ورود به جلسه اش درج شده است . درصورتی که نتوانستید به کارنامه خود را دسترسی پیدا کنید ، می توانید با مشاوران آکادمی اول مشاور تماس گرفته تا از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی اول مشاور شما را راهنمایی کنند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

 

زمان تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 96

پس از اعلام نتایج کنکور کاردانی سوالی که ذهن بسیاری از داوطلبان را مشغول می کند این است که تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 96 چه زمانی آغاز می شود. در این خصوص توجه داشته باشید که پس از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی و مشاهده نتایج، تمامی داوطلبانی که در کنکور کاردانی به کارشناسی 96 شرکت نموده اند و در کد رشته محل های انتخابی خود تراز قبولی (نمره کل) را کسب نموده اند و یا در کد رشته محل مورد علاقه خود قبول نشده اند می توانند در تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی 96 در مهرماه شرکت نمایند و شانس خود را مجدد امتحان کنند.توجه داشته باشید که زمان تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 96 در مهر ماه خواهد بود.

 

جزئیات ثبت نام قبول شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی

کلیه پذیرفته شدگان برای اطلاع از نحوه، تاریخ و مدارک لازم برای ثبت نام (علاوه بر مدارک مندرج) ضرورت دارد در ابتدا به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا مؤسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه کنند. درصورتی که دانشگاه یا مؤسسه ای، در پایگاه اطلاع رسانی خود برنامه زمانی برای ثبت نام درج نکرده باشد پذیرفته شدگان می توانند در یکی از روزهای سه شنبه 31 شهریور و یا چهارشنبه اول مهر برای ثبت نام به محل قبولی خود مراجعه کنند.

اطلاعیه مصاحبه برای معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت نیز 20 مهر توسط سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

داوطلبانی که اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی نیمه متمرکز اعلام شده ، لازم است برای انجام مصاحبه اقدام کنند. معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته مراقبت پرواز(کد رشته محل 1924) مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور و رشته فوریت های پزشکی دانشکده و دانشگاه های علوم پزشکی (کد رشته محل های 1225 تا 1249 و 4619 مربوط به کد رشته امتحانی 114) لازم است برای آگاهی از زمان و مکان برگزاری مصاحبه به اطلاعیه سازمان سنجش در روز دوشنبه 20 مهر مراجعه کنند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.