ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97
26 شهریور 1396

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97

آزمون نمونه دولتی هرساله برای ورود دانش آموزان پایه ششم به هفتم و نهم به دهم به مدارس نمونه دولتی برگزار می شود.امسال هم مطابق سال گذشته در تیرماه برگزار خواهد شد .ثبت نام مدارس نمونه دولتی در دوپایه انجام می شود .ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه ششم به هفتم و ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم معمولا به دلیل سخت بودن سوالات آمون تیزهوشان طرفداران مدارس نمونه ولتی بیشتراست . اولین شرط برای ورود به مدارس نمونه دولتی شرکت درآزمون ورودی است که توسط استان ها برگزار میشود. درادامه این مقاله ما اطلاعات بیشتری درباره زمان ،شرایط و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 96 – 97

تفاوت ثبت نام مدارس نمونه دولتی با مدارس تیزهوشان در این می باشد ثبت نام مدارس تیزهوشان به صورت استانی و هماهنگ کشور می باشد.اما ثبت نام مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت استانی و مجزا برگزار می شود هرچند آیین نامه ثبت نام نمونه دولتی به همه استان های کشور و بصورت مشترک ابلاغ میشود.زمان ثبت نام نمونه دولتی97 اواسط اسفند ماه آغاز شده و تا فروردین 97 ادامه خواهد داشت .بنابراین ثبت نام به صورت استانی می باشد و به صورت اینترنتی می باشد اما ممکن است در بعضی استان ها ثبت نام توسط مدرسه انجام شود.اگر در هنگام ثبت نام دچار مشکل شدید می توانید با مشاوران آکادمی اول مشاور تماس حاصل فرمایید ومشاوران ما شماعزیزان راهنمایی نمایند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

 

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی 96 – 97

 تفاوت شرایط ثبت نام آزمون نمونه ششم ابتدایی 97 و ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 97 در این می باشد که برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی97 برای ورود دبیرستانی های دوره اول باید کلیه نمرات نیمسال اول ششم ابتدایی داوطلب خیلی خوب و یا حداکثر یکی از دورس خیلی خوب و یا یکی از نمرات خوب باشد و بقیه نمرات خیلی خوب باشد .وبرای ثبت نام نمونه دولتی برای ورود به دبیرستان های دوره دوم باید معدل نیمسال اول دانش آموز بالای 17 باشد و شرط شرکت در آزمون معدل سالانه پایه نهم بالای 17 باشد.

 

سوالات آزمون نمونه دولتی 96 – 97

سوالات آزمون نمونه دولتی با سوالات تیزهوشان اندکی متفاوت است .درباره سوالات آمون نمونه دولتی و تعداد دروس و ضرایب هر درس توضیح داده ایم برای اطلاعات بیشتر درباره سوالات نمونه دولتی ششم به هفتم و سوالات نمونه دولتی نهم به دهم می توانید کلیک کنید.

 

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 96 – 97

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 97 درتیرماه می باشد بنابراین بعد از مشخص شدن نمرات نیمسال دوم زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی97 می باشد .و تقرببا دو هفته بعد ازبرگزاری آزمون نمونه دولتی، زمان اعلام نتایج نمونه دولتی97خواهد بود .و نتایج نمونه دولتی به وصرت اینترنتی و ازطریق سایت ثبت نام نمونه دولتی اعلام خواهد شد.ونکته قابل توجه دانش آموزان عزیز سایت اعلام نتایج نمونه دولتی97 هراستان متفاوت با استان دیگر می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.