اعلام نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد
21 شهریور 1396

اعلام نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد

 اعلام نتایج کنکور سراسری آزاد 96 در رشته های پزشکی و غیرپزشکی از طریق سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام خواهد شد .بنابراین تمامی افرادی که در کنکور سراسری 96 شرکت نموده اند با مراجعه به سامانه انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد96 فرم انتخاب رشته خود را در کلیه رشته های گروه پزشکی و غیرپزشکی تکمیل نموده اند با مراجعه به سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد کارنامه خود را دریافت کنند و طبق اطلاعیه سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ،نتایج نهایی کنکور سراسری دانشگاه آزاد96 تا 23 شهریور ماه اعلام خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96

برای مشاهد نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد باید به سایت دانشگاه آزاد مراجعه نماییدو وارد قسمت نتیجه انتخاب رشته آزمون سراسری 96 شوید. برای مشاهده نتیجه دو حالت وجود دارد یکی براساس مجموعه امتحانی و شناسه انتخاب رشته است وروش دیگراز طریق جستجو براساس مجموعه امتحانی و اطلاعات فردی می باشد در ادامه توضیحاتی بیشتری در اختیار شما عزیزان خواهیم داد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96 بر اساس شناسه انتخاب رشته

در روش نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد براساس شناسه انتخاب رشته تنها کافیست با وارد کردن مجموعه امتحانی خود که یکی از رشته های ریاضی ،تجربی ،انسانی،هنر و زبان می باشد و نظام آموزشی خود که یکی از حالت های تمام وقت و پاره وقت می باشد. شناسه انتخاب رشته و شماره شناسنامه خود را وارد نمایید.به این نکته توجه فرمایید کلیه داوطلبان کنکور تجربی که در رشته های پزشکی و پیراپزشکی انتخاب رشته دانشگاه آزاد کرده بودند باید نظام آموزشی تمام وقت را انتخاب کنند.

اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96 بر اساس اطلاعات فردی

کسانی که نتوانسته اند از طریق شناسه انتخاب رشته نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96 را مشاهده نمایند می توانند از طریق وارد کردن اطلاعات شخصی نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد را مشاهده نمایند این افراد می بایست علاوه بر مشخص کردن مجموعه امتحانی و نظام آموزشی ،نام ونام خانوادگی ،سال تولدو شماره شناسنامه خود را نیز وارد نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.