اولین دوره جامع استارتاپ و کسب و کار در ایران
20 شهریور 1396

اولین دوره جامع استارتاپ و کسب و کار در ایران

به شما یاد می دهیم چطور ظرف یک سال از استارتاپ خودتان آنقدر درآمد داشته باشید که از شغل خود استعفا دهید.

آکادمی اول مشاور با همکاری دکتر کیارش عباس زاده (مدرس دانشگاه، مشاور کسب و کار و کارآفرین حوزه تجارت الکترونیک و کسب و کارهای اینترنتی) درصدد برگزاری دوره های کسب و کار (استارتاپ) هستند. اگر شما عزیزان علاقمند به شرکت در این دوره ها و کلاس ها هستید با مشاوران آکادمی اول مشاور تماس حاصل نمایید. شماره های تماس ما 02166437736 ، و 02166908341 و 9099071970 می باشد. همچنین شما می توانید عدد 7 را به شماره 3000234944 پیامک کنید.

این دوره ی آموزشی کسب و کار بر اساس سفر قهرمانی و کهن الگوهایی که در خروج از احساس ناتوانی و بی کفایتی، خروج از ابهام و انتخاب مسیر، شروع کسب و کار (استارتاپ) و تثبیت کسب و کار و …. به آنها نیاز دارید بصورت اجرایی شما را یاری می کند تا خالق رویاهایتان و زندگی ای باشید که لیاقتش را دارید و برای آن ساخته شده اید.

هرکجای مسیر که باشید، این دوره استارتاپی برایتان مفید است و می توانید در آن شرکت کنید چراکه هر فرد آنچه را که نیاز دارد بدست خواهد آورد.

در ترم ۱ همراه هم مقدمات راه اندازی و کسب درآمد از استارتاپ را فراهم می آوریم و پس از آن درصورتیکه در ارزیابی نهایی ترم ۱ موفق شوید، امکان حضور در ترم ۲ را بدست خواهید آورد و وارد مرحله ی خود سفر (آغاز استارتاپ شخصی) می شوید. ترم اول این دوره در ۴۰ ساعت، شامل ۳۰ ساعت آموزش و ۲ کارگاه بمدت ۱۰ ساعت در یک ترم سه ماهه برگزار می شود.

کسب و کاری را که سالها رویایش را در سر داشته اید، با پول کم آغاز کنید!

 

چرا شرکت در این دوره مناسب است؟

هر کس که به استارتاپ و کسب و کار شخصی فکر می کند، به این دوره آموزشی نیاز دارد!

طبق آمار بانک مرکزی در سال ۱۳۹۵ دهک های ۵ تا ۱۰ در شهر تهران تقریبا معادل ۶۱،۴۳۰،۰۰۰ ریال (اعداد رند شده) در سال بابت آموزش و یادگیری هزینه می کنند. اگر میانگین هزینه ای که شما سالیانه برای آموزش و یادگیری پرداخت می کنید از این مبلغ کمتر است احتمالا به این معنی است که دیگران از لحاظ علمی و یادگیری دارند از شما پیشی می گیرند و این درحالی است که همه ی ما بدنبال شرایط شغلی بهتر، درآمد بیشتر، استقلال مالی و کیفیت زندگی بهتری هستیم اما کاری برای آن نمی کنیم! هر روز هم رقابت کاری و شغلی بیشتر می شود و هم رقابت بین برگزار کنندگان دوره های آموزشی افزایش پیدا می کند و همواره یک چالش برای افراد طالب پیشرفت انتخاب دوره ی آموزشی مناسب است.

این افراد بطور متوسط سالیانه ۶ میلیون تومان برای شرکت در دوره ها، سمینارها و کارگاه های تحول زندگی، استارتاپ، موفقیت، ثروت و غیره هزینه می کنند در حالیه که در پایان سال تنها دانش آنها بیشتر شده و تغییر محسوسی در زندگیشان احساس نمی کنند؛ گاهی هم سرخورده و ناامیدتر می شوند!

به این دلایل که:

  • دوره های مناسب را انتخاب نمی کنند چون نمی دانند کوتاه ترین مسیر برای هدفشان کدام است.
  • بسیاری دوره های انتخاب شده مدرسان حرفه ای ندارند و یا بدون درک نیاز مخاطب و غیر اصولی طراحی شده اند.
  • اغلب افرادی که دوره های آموزشی را طراحی می کنند خودشان آن مسیر را طی نکرده اند و درک دقیقی از خم و چم اجرایی آن ندارند.
  • بسیاری دوره ها برای ترغیب مخاطب ادعای غیر واقعی دارند که برای اغلب ایرانیان جذاب است اما در انتها آسیب بیشتری به آنها می زند و خسته تر و مایوس ترشان می کند.
  • بسیاری افراد دوره های انگیزشی را که موقتا هیجانشان را بالا می برد با تغییر عمیق و بنیادی اشتباه می گیرند.

اگر از این ماروپله ی یادگیری فرساینده خسته شده اید یا می خواهید هوشمندانه انتخاب درستی برای آینده ی توانگرانه ی خود داشته باشید، شاید دوره سفر امپراطوری کسب و کار گزینه مناسبی برایتان باشد.

کافیست نیمی از هزینه ای که در یک سال صرف آموزش مطالب پراکنده و بدون کاربرد می کنید را در این دوره سرمایه گذاری کنید.

 

این دوره چه تفاوتی با دوره های دیگر دارد؟

این دوره تلفیقی از علوم روانشناسی و شخصیت شناسی و علوم کسب و کار، استارتاپ، بازاریابی، مدیریت استراتژیک، مدیریت منابع انسانی، حقوق، مدیریت مالی و سایر علومی است که هر شخص برای موفقیت در کسب و کار شخصی به آن نیاز دارد. نکته مهم در تلفیق و بکارگیری همزمان این علوم آن است که دز مناسبی از هر کدام با درنظر گرفتن رویکرد کاربردی بودن آنها مد نظر بوده و رویکرد ما در این دوره نه یک دوره ی جامع و کامل بلکه یک دوره تلفیقی موثر و نتیجه بخش برای افرادی است که می خواهند استارتاپ خودشان را راه بیاندازند. درواقع رویکرد ما استارتاپی است تا چیزی شبیه دوره های MBA و DBA.

همزمان یاری تان می کنیم تا هم باورها و هم مهارتهایتان را در جهت تغییر زندگی و ساختن آنچه برایتان رویا بوده است ارتقا دهید. گام به گام با همراهی تیم روانشناسی و منتورها و کوچینگ کسب و کار (گروه مشاوران و منتورهای دکترکارآفرین) در هر قدم کنارتان هستیم تا به شما کمک کنیم آنچه می خواهید را بسازید و نبوغتان را جامه عمل بپوشانید.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.