مهلت مجدد ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96
15 شهریور 1396

مهلت مجدد ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96

دانشگاه علمی کاربردی فرصت مجددی برای ثبت نام داوطلبانی که از ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96 جامانده اند ، تعیین کرد .

متن اطلاعیه سازمان سنجش به شرح زیر است :

با توجه به اعلام دانشگاه جامع علمی-کاربردی مبنی بر تقاضای برخی مراکز و واحدهای علمی-کابردی برای فراهم نمودن امکان ثبت‌نام از داوطلبانی که در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی برای سال تحصیلی 97 -1396 (در بازه زمانی 96/5/7 لغایت 96/5/28) موفق به ثبت‌نام نشدند، مقرر گردید مهلت مجددی به این منظور تعیین شود.

لذا به اطلاع کلیه متقاضیانی که در زمان فوق موفق به ثبت‌نام نگردیدند می‌رساند، ثبت‌نام مجدد برای پذیرش در دوره‌های مذکور از روز یکشنبه مورخ 96/6/19 آغاز و در روز چهارشنبه مورخ 96/06/22 پایان می‌پذیرد. کلیه متقاضیان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما، مندرجات اطلاعیه مورخ 96/5/19 و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی:  www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مذکور و پرداخت مبلغ 200.000 (دویست هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام نمایند.

لازم به تاکید است مهلت تعیین شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

منبع : سنجش

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.