انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد
14 شهریور 1396

انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد

با ادغام شدن کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد ،انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد برای داوطلبینی که در کنکور سراسری شرکت کرده اند یکسان می باشد. مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد در بعضی رشته محل ها با آزمون و در بیشتررشته ها بدون آزمون می باشد .ما در ادامه این مقاله توضیحاتی بیشتری در اختیار شما عزیزان درباره راهنمای انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد قرار می دهیم .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

زمان انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد

سوالی که درذهن داوطلبان وجود دارد زمان انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد است از آنجایی که زمان ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری در خرداد ماه می باشد. بعضی از داوطلبین فکر میکنند زمان انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد هم خرداد ماه می باشد اما اینطور نمی باشد و زمان انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بعد از اعلام نتایج نهای که سازمان سنجش در اختیار داوطلبان قرار می دهد در هفته آخر شهریور ماه می باشد.

 

شرایط ثبت نام انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام در انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد برای داوطلبانی ممکن است که در کنکور سراسری کاردانی به کارشناسی ثبت نام کرده و درجلسه کنکور شرکت کرده اند . در نتیجه تمامی افرادی که در کنکور سراسری کاردانی به کارشناسی شرکت کرده اند می توانند با نمره کل نهایی یا همان (تراز ) که در کارنامه منتشر شده است در انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد شرکت نمایند.

 

نحوه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد

نحوه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد همانند انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد می باشد و باید گفت معیار قبولی در انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ،تراز قبولی داوطلب می باشد و اصلا به انتخاب اول  بستگی ندارد پس ما بازهم تکرار میکنیم حتما از روی علاقه و تمایل انتخاب رشته را انجام دهید . از انتخاب رشته محل هایی که فک میکنید شانس قبولی در آن کمتر است چشم پوشی نکنید .شما در انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد اجازه 10 انتخاب دارید . نکته قابل توجه این  می باشد  که رشته های معرفی شده در انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی  دانشگاه آزاد بیشتر از 10 عدد نمی باشد .بنابراین می  توانید تمامی رشته محل های معرفی شده را در فرم انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بیاورید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران آکادمی اول مشاور تماس  9099071970  حاصل فرمایید .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.