انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96
14 شهریور 1396

انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96

دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ناپیوسته که رشته امتحانی آنها در دوره با آزمون این دانشگاه ارائه شده است می توانند از ساعت 14 امروز 13 شهریور تا 19 شهریور ماه با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند .

دکتر امیررضا شاهانی گفت:«کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ناپیوسته که رشته امتحانی آنها در دوره با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ارائه شده است می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانیwww.azmoon.org نسبت به انتخاب حداکثر 10 رشته/ محل اقدام کنند.»
سرپرست مرکز سنجش و پذیرش در ادامه افزود: « انتخاب رشته از امروز 13 شهریور ماه آغاز و تا ساعت 24 روز یکشنبه 19شهریور ماه ادامه خواهد داشت. »
دکتر امیررضا شاهانی خاطر نشان کرد : « با توجه به محدودیت رشته های ارائه شده در دوره با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی داوطلبان قبل از تهیه کارت اعتباری ثبت نام از رشته های ارائه شده در این دوره اطلاع حاصل نمایند. »
وی در پایان گفت : « نتایج انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96 هفته آخر شهریور اعلام خواهد شد. »

منبع : مرکز اطلاع رسانی دانشگاه آزاد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.