راهنمای مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ارشد 96
11 شهریور 1396

راهنمای مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ارشد 96

برای مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ارشد 96 بعد از قرار گرفتن روی سایت سنجش ،باید به آدرس اینترنتی سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید . مراحل مشاهده نتایج کنکور کارشناسی به این صورت می باشد .در صفحه اول در سمت راست روی گزینه کارشناسی ارشد کلیک نمایید. و سپس روی لینک نتایج نهایی آزمون تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد نا پیوسته ) کلیک نمایید .هر داوطلب می تواند به دو صورت کارنامه نهایی خود را دریافت کند .روش اول به این صورت می باشد که از شما داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد  شماره پرونده  و کد پیگیری ثبت نام را می خواهد . و در روش دوم شماره پرونده ، کد ملی داوطلب و سال تولد را می خواهد .که در ادامه مطلب ما توضیحات بیشتری به شما خواهید داد .

 

 مشاهده نتایج کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 با شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام

همانطور که در بالا به شما داوطلبان عزیز گفتیم  در روش اول هر داوطلب  با وارد کردن شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام ، کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد 96 را مشاهده نمایند . شماره پرونده را می توانید در فرم ثبت نام ارشد 96 و هم در کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد مشاهده کنید. کد پیگیری ثبت نام هم در رسید ثبت نام درج شده است .

 

مشاهده نتایج کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 با شماره پرونده و کد ملی

اگر به هر دلیلی به کد پیگیری ثبت نام خود دسترسی ندارید ، برای مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ارشد 96 می توانید از روش دوم که در زیر توضیح داده شده است اقدام کنید .

اگر نتوانستید به کدپیگیری ثبت نام دسترسی پیدا کنید می توانید از روش دوم استفاده کنید.در روش دوم داوطلبین که به کد پیگیری ثبت نام خود دسترسی ندارند می توانند با وارد کردن شماره پرونده خود به همراه کد ملی و سال تولد نتایج کنکور کارشناسی ارشد 96 را مشاهده نمایید.

اگر ازدو روش ممکن هم نتوانستید به کارنامه خود دسترسی پیدا کنید می توانید ازآخرین روش ممکن استفاده نمایید آخرین روش بازیابی اطلاعات ثبت نامی که از طریق سایت سنجش انجام میشود . برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران آکادمی اول مشاور تماس حاصل فرمایید و مشاوران ما شما را راهنمایی خواهند کرد و به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.