نتایج کنکور سراسری 96
05 شهریور 1396

نتایج کنکور سراسری 96

اسامی پذیرفته‌ شدگان کنکور سراسری سال ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: نتایج نهایی اسامی قبول شدگان کنکور سراسری ۹۶ هم اکنون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده است .

وی ادامه داد: داوطلبان کنکور سراسری ۹۶ می بایست برای اطلاع از نحوه تاریخ و چگونگی ثبت نام به اطلاعیه های مندرج در سایت سنجش مراجعه کنند.

توکلی عنوان کرد: تمام پذیرفته شدگان برای اطلاع از نحوه، تاریخ و مدارک لازم برای ثبت‌نام ضرورت دارد ابتدا به پایگاه اطلاع ‌رسانی دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه کنند.

وی افزود: بدیهی است در صورتی که دانشگاه یا مؤسسه محل قبولی برنامه زمانی مشخصی برای ثبت‌نام در سایت خود درج نکرده است، پذیرفته شدگان این مؤسسات و دانشگاه‌ها مطابق جدول شماره ۲ مندرج در اطلاعیه منتشره که به همراه اسامی آنان بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد به محل قبولی مراجعه کنند.

درصورت بروز مشکل هنگام مشاهده نتایج با شماره 9099071970 (از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل نمایید

 

نتایج کنکور سراسری 96

نتایج کنکور سراسری 96 از طریق سازمان سنجش و به صورت اینترنتی در اختیار داوطلبین کنکور 96 قرار گرفت.داوطلبین می توانند برای مشاهده نتایج خود به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و در قسمت راست صفحه روی لینک سراسری کلیک نموده ودر قسمت کارنامه اولیه آزمون سراسری کلیک نمایید و شما به سه روش می توانید کارنامه اولیه خود را مشاهده نمایید. طبق اطلاعیه سازمان سنجش نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 96، 25 شهریور  اعلام شد . از آنجایی که نتایج بصورت اینترنتی منتشر می شود در این مقاله قصد داریم راهنمای نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 96 را به داوطلبان ارائه کنیم .

 

مشاهده نتایج کنکور سراسری 96 با شماره داوطلبی و اطلاعات فردی

داوطلبان می توانند با وارد کردن شماره داوطلبی ،شماره شناسنامه ، نام،نام خانوادگی و سال تولد ،می توانید کارنامه کنکور سراسری مشاهده نمایید.یه روس دیگر وجور دارد که از شما شماره داوطلبی می خواهد شماره داوطلبی هر داوطلب در کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96 بر روی صندلی آزمون درج شده است .

 

مشاهده نتایج کنکور سراسری 96 با شماره پرونده و اطلاعات شخصی

برای مشاهده نتایج کنکور سراسری با شماره پرونده و اطلاعات شخصی به این صورت می باشد علاوه بر اطلاعات شخصی نیاز به داشتن شماره پرونده است . شماره پرونده دررسید ثبت نام کنکور96 در پایان مراحل ثبت نام از سایت سازمان سنجش دریافت کردید.

 

مشاهده نتایج کنکور 96 با شماره پرونده ، شماره سریال و شماره شناسنامه

برای مشاهده نتایج کنکور96 براساس شماره پرونده ،شماره سریال و شماره شناسنامه می توانید با داشتن اطلاعات درج شده در فرم ثبت نام خود و بدون نیاز به فرم انتخاب رشته نتایج نهایی کنکور 96 را مشاهده نمایید.نکته قابل توجه برای داوطلبان عزیز شماره سریال همان سریال کارت اعتباری می باشد.

 

درصورت بروز مشکل هنگام مشاهده نتایج با شماره 9099071970 (از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل نمایید

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.