خودآموز زبان اسپانیایی

خودآموز زبان اسپانیایی

بهترین روش یادگیری زبان اسپانیایی


این که یک شخص بتواند به صورت خودآموز یک زبان را یاد بگیرید تقریبا کاری بیهود و غیر ممکن است. کانون زبان پارسایان همواره بهترین روش یادگیری یک زبان را در معرض زبان قرار گرفتن می داند. حالا ممکن است شما با رفتن به کشور اسپانیا و غرق کردن خود در زبان اسپانیایی به این هدف برسید ولی اگر این امکان را ندارید بهترین گزینه شرکت در کلاس آموزش زبان اسپانیایی کانون زبان پارسایان می باشد.
اما شاید شما نیز نتوانید در کلاس های آموزشگاه زبان اسپانیایی کانون زبان پارسایان شرکت کنید و دوست داشته باشید حداقل موارد پایه زبان اسپانیایی را یاد بگیرید. خودآموز زبان اسپانیایی شاید برای موارد خیلی پایه زبان بتواند مفید باشد اما نمی تواند برای به کار بردن زبان در مکالمه تقریبا بی تاثیر است. برای این کار می توانید از کتاب های خودآموز زبان اسپانیایی استفاده کنید.
کانون زبان پارسایان برگزار کننده دوره های آموزش زبان اسپانیایی در ایران می باشد.

 

معرفی بهترین راه آموزش اسپانیایی

شاید به راحتی به توان گفت که بهترین روش برای آموزش زبان اسپانیایی در ارتباط بودن با دوستی اسپانیایی زبان می باشد که همواره کمک می کند تا شما زبان خود را بیش از پیش با زبان و لهجه روزمره زبان اسپانیایی تقویت کنید. اگر مجبور شوید با دوستی تنها به زبان اسپانیایی ارتباط برقرار کنید خواهید دید که به سرعت زبان اسپانیایی شما پیشرفت می کند.

یکی دیگر از بهترین راه آموزش اسپانیایی ، آموزش به هماره یک مدرس خصوصی می باشد. کلاس های خصوصی تنها زمانی ست که یک مدرس تمامی وقت خود را برای زبان آموز اختصاص می دهد و تمامی نکات پیرامون آموزش اسپانیایی را برای شما عزیزان ارایه می دهد. این دوره ها نسبت به سطح شما و سن شما قابل برنامه ریزی می باشند و می توان در مدت زمان کوتاهی به بالاترین بازده در آموزش زبان اسپانیایی دست یابید.

از دیگر بهترین راه آموزش اسپانیایی می توان به در معرض زبان اسپانیایی قرار دادن خودتان اشاراتی کرد. شاید امکان سفر و یا اقامت هر چند کوتاه مدتی در کشورهای اسپانیایی زبان برای همه ممکن نباشد و موضوع بسیار سختی باشد اما شما می توانید به راحتی با صرف کمترین هزینه ها خود را در معرض زبان اسپانیایی قرار دهید. شما می توانید د رهنگام رانندگی و یا پیاده روی به فایل های صوتی زبان اسپانیایی گوش دهید که این فایل ها می توانند شامل موزیک های زبان اسپانیایی نیز باشند. شما همچنین می توانید فیلم هایی به زبان اسپانیایی تماشا کنید که بسیار به دانش درک مطلب و ارتقای دامنه واژگان شما کمک می کند.

کانون زبان پارسایان همواره در تلاش برای ارتقای سطح زبان شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 88255600 تماس حاصل نمایید.ضمنا میتوانید برای گرفتن ویدیو های آموزش عضو کانال موسسه شوید.                                      


بازگشت بازگشت به صفحه نخست

نشانی و تلفن شعبه‌های کانون زبان پارسایان :::

شعبه مرکزی (گیشا)

تلفن: 88255600
ابتدای کوی نصر (گیشا) سمت راست، پلاک 7، مجتمع آموزشی پارسایان

شعبه پارک‌وی

تلفن: 26293601
چهارراه پارک‌وی، ضلع جنوب شرقی، نبش خیابان ولیعصر، پلاک 1، جنب داروخانه آرامش

شعبه توحید

تلفن: 12-66574910
میدان توحید، ابتدای نصرت شرقی (دکتر میرخانی)، پلاک 230، طبقه دوم