آیا در تشخیص عشق واقعی مشکل دارید
31 مرداد 1396

آیا در تشخیص عشق واقعی مشکل دارید

عاشق بودن و تجربه کردن همه آن احساسات زیبا و لذت بخش، واقعا فوق العاده است؛ اما وقتی طرف مقابل هم همین قدر عاشق شما باشد و همه این احساسات را به شما پس بدهد همه چیز بهتر و زیباتر می شود . اما چطور بفهمید که یک نفر واقعا عاشق شماست . در اینجا چند راه برای تشخیص عشق خالص و حقیقی ذکر می کنیم .

 

 1- فردی که واقعا عاشق شما باشد، عشقش را فقط با زبان بیان نمی کند و سعی می کند با همه رفتارش به شما نشان دهد که چقدر دوستتان دارد. 

برای مثال همیشه حواسش به شما هست، از آن طرف اتاق به شما لبخند می زند، بشقاب شما را برایتان می آورد و به هر طریقی سعی می کند به شما توجه خاص داشته باشد. عشق واقعی گفتنی نیست، نشان دادنی است. بنابراین برای اینکه بفهمید یک نفر واقعا عاشق شماست به رفتار و اعمالش بیشتر از حرفهایش توجه کنید.

 

2- کسی که عاشق شما باشد به شما حسودی نمی کند و هرگز سعی نمی کند شما را ناراحت کند؛

او هیچ وقت از روی عمد شما را مسخره نمی کند و عمدا باعث ناراحتی و رنجش شما نمی شود و هر کاری بتواند انجام می دهد که شما را شاد کند. وقتی یک نفر واقعا عاشق شماست به شما و احساساتتان احترام می گذارد و به شما اجازه می دهد برای خودتان یک حریم خصوصی داشته باشید. او سعی نمی کند شما را کنترل کند و هرگز با شما بی ادبانه و کینه توزانه رفتار نمی کند. یک فرد عاشق بخاطر شاد شدن عشقش حتی حاضر است از شادی خودش هم صرفنظر کند

 

3- فردی که عاشق شماست بهترینها را برای شما می خواهد

و به جای اینکه به سود و منفعت شخصی خودش فکر کند، به سود و منفعت شما می اندیشد و آنچه که برای شما بهتر است را انجام می دهد. او به شما آزادی می دهد تا خودتان انتخاب کنید و تا آنجایی که می تواند از انتخاب شما حمایت می کند. شما عشق حقیقی را کاملا می توانید حس کنید، زیرا فردی که عاشق شما باشد باعث می شود که شما احساس کنید با حضور او زندگیتان خیلی بهتر از گذشته است.

 

 4- اگر عشق حقیقی بین شما و فرد مقابلتان وجود داشته باشد شما باید احساس خوشحالی کنید.  

در یک رابطه عاشقانه واقعی، شما نباید احساس افسردگی و ناراحتی کنید، زیرا فردی که عاشق شماست باعث می شود شما اعتماد به نفس و آرامش داشته باشید. فردی که عشقش حقیقی است هرگز باعث نمی شود که شما احساس نا امنی کنید و هرگز به عزت نفس شما صدمه نمی زند.

 

 5- فردی که واقعا شما را دوست دارد، قبل از اینکه نیاز های خودش را برطرف کند سعی می کند خواسته ها و نیازهای شما را برطرف کند. 

او قبل از اینکه به شادی خودش فکر کند به شادی شما فکر می کند و اگر شما شاد باشید برای او کافی است و او هم از شادی شما شاد می شود. وقتی که یک نفر عاشق شماست، شما مهمترین فرد زندگی او هستید ( مگر اینکه فرزندی داشته باشید که در این صورت او باید برای شما مهمترین فرد باشد). او از اینکه در کنار شما باشد لذت می برد و دوست دارد که شما هم از همراهی او لذت ببرید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.