نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 96
24 مرداد 1396

نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 96

بعد از انتخاب رشته کنکور باید منتظر نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد باشیم. تمامی داوطلبان استرس زیادی دارندبرای مشاهده نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96نتایج کنکورسراسری دانشگاه آزاد از طریق سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام خواهد شد .تمامی داوطلبانی که در کنکور سراسری 96 شرکت کرده اند می توانند با مراجعه سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد ،کارنامه خود را دریافت نمایند.

 

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96 بر اساس اطلاعات فردی

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 96 در نیمه اول شهریور بر روی سایت قرار خواهد گرفت . برای مشاهده نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد کافیست به سامانه نتایج دانشگاه آزاد به آدرس سایت azmoon.com  مراجعه نمایید.وارد قسمت نتیجه انتخاب رشته آزمون سراسری 96 می شوید در این قسمت مشاهده نتایج به دوبخش تقسیم میشود یکی براساس مجموعه امتحانی و شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد است ودیگری از طریق جستجو براساس مجموعه امتحانی و اطلاعات فردی می باشد .پس از مشاهده نتایج بر روی سایت آن دسته از دواطلبانی که در مرحله انتخاب رشته پذیرفته شده اند باید اقدام به ثبت نام حضوری در دانشگاه پذیرفته شده کنند.اما کسانی که در انتخاب رشته دانشگاه آزاد پذیرفته نشده اند می توانند در مرحله انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت نمایند و شانس دوباره به خودشان بدهند .

 

نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری آزاد برای افرادی می باشد که به شناسه انتخاب رشته خود دسترسی ندارند و می خواهند با وارد کردن اطلاعات شخصی نتایج انتخاب رشته خود را مشاهده نمایند . برای این کار کافیست مجموعه امتحانی ،نظام آموزشی ،نام و نام خانوادگی ،سال تولد و شماره شناسنامه خود را وارد نمایید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96 بر اساس شناسه انتخاب رشته

برای نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 96 کافی می باشد با وارد کردن مجموعه امتحانی خود دریکی از رشته های ریاضی ،تجربی ،انسانی ،هنروزبان های خارجی ونظام آموزشی که یکی ازحالت های تمام وقت وپاره وقت است.شناسه انتخاب رشته وشماره شناسنامه خود را نیز وارد نمایید.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.