دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای
11 مرداد 1396

دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای

طبق روال هر ساله کنکور فنی حرفه ای توسط سازمان سنجش برگزار می شود و داوطلبان ورود به مقطع کاردانی شانس خود را برای ورود به این مقطع امتحان می کنند. ثبت نام کنکور فنی حرفه ای نیز از طریق سایت سنجش صورت می گیرد دانشگاه های پذیرنده در مقطع کاردانی آموزشکده های فنی و حرفه ای هستند که وابسته به وزارت آموزش و پرورش هستند همچنین موسسات غیرانتفاعی نیز از طریق کنکور سراسری اقدام به پذیرش دانشجو می کنند اما نکته ای که داوطلبان عزیر هنرستان همه ساله از مشاوران آکادمی اول مشاور سوال می کنند پذیرش دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی است باید خدمت این دسته از عزیزان عرض کنیم که دانشگاه آزاد پذیرش در مقطع کاردانی را برای تمامی رشته ها به حالت بدون کنکور درآورده است بنابراین مقاله حاضر به بررسی اعلام شرایط ثبت نام برای دانشگاه دولتی که شامل روزانه، شبانه و غیرانتفاعی می شود، خواهد پرداخت. جهت اطلاع از زمان دقیق و نحوه شرکت در آزمون با شماره گیری 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین اول مشاور این اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

زمان برگزاری کنکور کاردانی فنی حرفه ای 96

طبق آخرین اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور آزمون کاردانی فنی حرفه ای در روز 13 مرداد 1396 برگزار می گردد. داوطلبانی که به دنبال دریافت کارت ورود به جلسه کنکور فنی حرفه ای هستید، کارت ورود به جلسه 3 تا 5 روز قبل از برگزاری کنکور توزیع میشود، داوطلبان آگاه باشند زمان برگزاری کنکور فنی حرفه ای روز 13 مرداد ماه 96 می باشد، برای حضور در کنکور فنی حرفه ای نیازمند کارت ورود به جلسه آزمون هستید برای دریافت اطلاعات در رابطه با دریافت کارت ورود به جلسه با مشاوران آکادمی اول مشاور در تماس باشید تا شما را در جریان همه ی اطلاعات آزمون قرار دهند. با شماره گیری 9099071970 ( بدون گرفتن کد ) با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

بررسی دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای

جدول شماره 4 دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 96 شامل اطلاعات رشته های پذیرنده در کنکور فنی حرفه ای و همچنین دیپلم های مورد پذیرش است . یکی از مهم ترین شرایط دفترچه تطابق عنوان دیپلم و رشته انتخابی است که این موضوع در جدول شماره 4 توضیح داده شده و مقابل هر رشته ، لیست دیپلم های فنی حرفه ای و کاردانش مورد پذیرش هم درج شده است . در ادامه دفترچه جدول رشته محل های انتخاب رشته کنکور کاردانی درج شده که نشان می دهد دانشگاه های پذیرنده در هر رشته کدامند . این جدول برای انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد و هر داوطلب باید در قسمت پایانی ثبت نام خود ، حداقل یکی و حداکثر 50 دانشگاه از این لیست را انتخاب کند .

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.