دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 96
11 مرداد 1396

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 96

هرساله شاهد برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) توسط سازمان سنجش جهت ورود متقاضیان با مدرک کاردانی به مقطع کارشناسی هستیم. در رابطه با پذیرش داوطلبان در مقطع کارشناسی ناپیوسته لازم است به اطلاعتان برسانیم که در بسیاری از دانشگاه ها شاهد پذیرش داوطلبان در مقطع کارشناسی ناپیوسته به صورت بدون آزمون بوده ایم اما همچنان پذیرش داوطلبان در دانشگاه های دولتی روزانه در رشته های پر متقاضی مثل رشته های گروه پزشکی از طریق برگزاری آزمون صورت می گیرد. البته توجه داشته باشید که دانشگاه آزاد نیز جهت پذیرش داوطلبان در رشته های پزشکی از طریق برگزاری آزمون اقدام به پذیرش داوطلبان می نماید. مشاوران آکادمی اول مشاور آماده ی پاسخگویی به سوالات شما داوطلبان درباره ی زمان دقیق برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی 96 و زمان دریافت دفترچه انتخاب رشته ی آزمون و ... می باشند. تنها با شماره گیری 9099071970 ( بدون گرفتن کد ) با مشاوران متخصص ما در ارتباط باشید.

 

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 96

طبق اطلاعیه سازمان سنجش ، کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 96 از 10 مرداد ماه در سایت سنجش منتشر شده و کلیه داوطلبان فرصت دارند حداکثر تا 12 مرداد ( یک روز قبل از برگزاری آزمون ) اقدام به دریافت کارت آزمون خود کنند . درحال حاضر دریافت کارت ورود به جلسه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده است. نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 96 بصورت کاملا اینترنتی و از طریق سایت sanjesh.org می باشد . داوطلبان باید بعد از مراجعه به سایت و وارد کردن اطلاعات آزمون ، کارت خود را مشاهده کرده و اقدام به پرینت ( چاپ ) آن کنند. در صورت بروز مشکل هنگام دریافت کارت ورود به جلسه خود با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاوران اول مشاور شما را راهنمایی کنند.

 

رفع نواقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

درصورتی که بعد از مشاهده و دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 96 ، تناقضی بین اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام و اطلاعات مندرج در کارت آزمون مشاهده کردید جای هیچ نگرانی ای وجود ندارد زیرا می توانید با مراجعه حضوری با باجه های رفع نقص سازمان سنجش ، اقدام به تصحیح اطلاعات مندرج روی کارت کنید . از ایرادات مشاهده شده می توان به اشتباه در تصویر مندرج در روی کارت ، شهر محل برگزاری آزمون و یا گروه آزمایشی اشاره کرد .جهت اطلاع از محل رفع نقص می توانید با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید. دقت داشته باشید مراجعه به باجه های رفع نقص تنها برای افرادی است که اطلاعات صحیح را وارد فرم ثبت نام خود کرده اند و تناقض بین اطلاعات ثبت نامی و کارت آزمون می بینند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.