زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 96
10 مرداد 1396

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 96

کنکور سراسری و آزاد سال 96 در تاریخ ۱۵ و ۱۶ و۱۷ تیر ماه در سراسر کشور برگزار شد و داوطلبان در پنج گروه آزمایشی ریاضی و فنی ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، هنر و زبان های خارجه به رقابت با یکدیگر پرداختند و اکنون چشم تمامی داوطلبان به تاریخ اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۶ دوخته شده تا نتیجه عملکرد خویش را در کنکور امسال مشاهده نمایند. در زمان اعلام نتایج کنکور سراسری عواملی همچون استرس و هیجان باعث می شود تا داوطلبان در مشاهده کارنامه کنکور سراسری خود با چالش هایی مواجه شوند و در دسترسی به اطلاعات لازم برای مشاهده کارنامه با مشکل رو به رو شوند به همین علت مشاوران آکادمی اول مشاور همه روزه از 8 صبح تا 1 شب آماده ی ارائه ی مشاوره به شما عزیزان می باشند تا شما را با کارنامه کنکور، انتخاب رشته، نرم افزار انتخاب رشته و ... آشنا کنند. با شماره گیری 9099071970 با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 

تاریخ اعلام نتایج کنکور سراسری 96

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور زمان اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری ۹۶ را اعلام کرد. حسین توکلی اظهار کرد: نتایج اولیه آزمون سراسری سال 96 به صورت کارنامه تنظیم شده است و از ساعت 18 روز یک شنبه 15 مرداد 96 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

وی افزود: دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی هر یک از گروه های آزمایشی از عصر روز چهارشنبه 11 مرداد 96 بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت. همچنین این دفترچه از ساعت 8 روز دوشنبه 16 مرداد به قیمت هزار تومان در تمام باجه های روزنامه فروشی عرضه می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته باید با مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته و با رعایت تمام شرایط مندرج در این دفترچه و اطلاعیه سازمان سنجش نسبت به انتخاب کدرشته محلهای تحصیلی مورد علاقه خود از میان گروه آزمایشی مجاز اقدام کنند.

توکلی بیان کرد: داوطلبان از روز پنج شنبه 19 مرداد 96 تا روز دوشنبه 22 مرداد 96 می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

 

کارنامه کنکور سراسری 96

آشنایی کامل با کارنامه کنکور سراسری 96  اولین و مهم ترین مرحله انتخاب رشته است. استخراج اطلاعات مهمی مانند رتبه شما در منطقه ، رتبه کشوری ، رتبه در زیرگروه و تراز یا همان نمره کل اولین مرحله برای یک انتخاب رشته خوب است. پاسخ بسیاری از ابهامات در رتبه های قبولی سال های قبل در همین کارنامه نهفته است. بسیاری از دانش آموزان را دیده ایم که حتی بعد از انتخاب رشته فرق رتبه منطقه و رتبه کشوری خود را نمی دانند و یا پیش مشاورانی می روند که فرق رتبه در زیرگروه با رتبه منطقه را نمی دانند. مشاوران آکادمی اول مشاور می توانند شما را با بخش های مختلف کارنامه کنکور آشنا کنند و به تمامی سوالات شما در این زمینه پاسخ دهند. با شماره گیری 9099071970 می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.