منابع کنکور سراسری زبان
10 مرداد 1396

منابع کنکور سراسری زبان

هر ساله در رابطه با کنکور منحصرا زبان سوالات مختلفی برای داوطلبان کنکوری مطرح می شود. برای آگاهی از این کنکور آزمایشی شناور لازم است به اطلاعتان برسانیم که کنکور منحصرا زبان نیز همانند کنکور هنر جزو گروه های آزمایشی شناور محسوب می شود یعنی داوطلبان علاوه بر شرکت در گروه آزمایشی اصلی خود می توانند در کنکور زبان نیز شرکت کنند و زمان برگزاری این دو کنکور هیچ تداخلی نخواهد داشت به این دلیل که کنکور زبان و هنر در نوبت عصر برگزار خواهد شد. همانطور که گفته شد کنکور منحصرا زبان از زیر مجموعه های کنکور سراسری محسوب می شود .کنکور زبان همانند سایر گروه های آزمایشی کنکور سراسری، شامل دفترچه اختصاصی و دفترچه عمومی می باشد.

دروس عمومی این کنکور همانند رشته های دیگر شامل  دین و زندگی، ادبیات فارسی، عربی، زبان انگلیسی که هرکدام شامل ۲۵ سوال می باشد.اما دفترچه اختصاصی شامل ۷۰ سوال تخصصی با توجه به نوع زبان خارجه (فرانسه، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی و …) که جهت کنکور انتخاب کرده اید طرح خواهد شد. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین منابع کنکور زبان 96 آشنا کنیم تا قدم اول را محکم بردارید. مشاورین آکادمی اول مشاور همه روزه از 8 صبح تا 1 شب آماده پاسخ گویی به سوالات شما داوطلبان هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970  ( بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید.

 

منابع درسی کنکور سراسری زبان

همانطور که می دانید کنکور منحصرا زبان از  طرف سازمان سنجش آموزش کشور هیچ منبع رسمی و غیر رسمی ای ندارد! و این باعث شده است که داوطلبان شرکت در کنکور منحصرا زبان بسیار سردرگم شوند. واقعا گفتن این که چه منابعی می تواند برای این کنکور مفید باشد، سخت است. اما به طور کلی و تقریبی یک لیست از کتب مختلف که خیلی به کنکور منحصرا زبان نزدیک هستند را برایتان آماده کرده ایم. شما می توانید با شماره گیری 9099071970 ( بدون گرفتن کد از تلفن ثابت ) با شماورین آکادمی اول مشاور تماس گرفته و این لیست را دریافت کنید. جالبه بدونید کنکور منحصرا زبان حتی برعکس بقیه کنکور ها نیز رویکرد یکسانی ندارد یعنی سال به سال عوض می شود و در غربالگری بچه ها نیز ظلم می شود.

 

بهترین منابع کنکور سراسری زبان

همه خوب می دانید که فقط با کتاب های درسی نمی توان در کنکور موفق شد پس به تعدادی کتاب دیگر نیز لازم است. برای این که از کتاب های تست استفاده کنیند باید حواستون باشد که در هر کار مهم این است که بر اساس اصول  مشخصی حرکت کنید یعنی پله پله به موفقیت نزدیک شوید.

از تست های استاندارد استفاده شود ، برای این کار با تست های  کنکور سال های گذشته ( آزاد و سراسری) شروع کنید زیرا اگر کسی به این تست ها تسلط داشته باشد بین ۴۰ تا ۷۰ درصد از کار را انجام داده است.

بعد از تسلط روی تست های آزاد و سراسری بهتر است سئوالات کنکور آزمون های آزمایشی که در ایران بر گزار می شود را مورد بررسی قرار داده.

در مرحله ی آخر از تست های تالیفی هم می توان استفاده کرد. البته در برخی کتاب ها این سه مرحله تست در کنار هم قرار دارن که باز هم توصیه میشه به ترتیب فوق پیش بروید.

جهت اطلاع از منابع کمکی کنکور زبان با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین آکادمی اول مشاور بهترین منابع موجود در بازار را خدمتتان معرفی کنند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.