منابع کنکور سراسری هنر
10 مرداد 1396

منابع کنکور سراسری هنر

همه ساله کنکور هنر به عنوان یکی از پنج زیر گروه آزمایشی اصلی پای ثابت آزمون سراسری است و طرفداران نسبتا زیادی را نیز دارد به همین علت وجود یک مقاله تحصیلی برای برنامه ریزی کنکور هنر لازم و ضروری است یکی از بزرگترین مزایای کنکور هنر این است که شما برای شرکت کردن در آن نیازی به اخذ مدرک پیش دانشگاهی هنر ندارید و میتوانید با یکی از مدارک پیش دانشگاهی ریاضی ، تجربی و یا انسانی می توانید در کنار گروه آزمایشی اصلی خود در کنکور هنر نیز شرکت کنید این ویژگی که اصطلاحا شناور بودن نامیده می شود باعث جذب داوطلبان بسیاری به گروه آزمایشی هنر شده است. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین منابع کنکور هنر 96 آشنا کنیم تا قدم اول را محکم بردارید. مشاورین آکادمی اول مشاور همه روزه از 8 صبح تا 1 شب آماده پاسخ گویی به سوالات شما داوطلبان هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970  ( بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید.

 

منابع درسی کنکور سراسری هنر

از تمامی شرکت کنندگان فارغ التحصیل و دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید آموزش متوسـطه و همچنـین کلیـه فـارغ التحصـیلان نظام قدیم آموزش متوسطه این گروه آزمایشی بر اساس اطلاعات و درک عمومی هنر برای شناسایی استعداد و توانائی های هنری امتحان بعمل خواهد آمد.

از شرکت کنندگان اعم از داوطلبان نظام جدید و نظام قدیم آموزش متوسطه این گروه آزمایشی بر اساس اطلاعات و درک عمومی هنر بـرای شناسایی استعداد و تواناییهای هنری، آزمونهای درک عمومی هنر، درک عمومی ریاضی- فیزیک، ترسیم فنی، خلاقیت تصـویری و تجسـمی، خلاقیت نمایشی، خلاقیت موسیقی و خواص مواد امتحان بعمل خواهد آمد.

بخشی از سؤالهای تخصصی گروه آزمایشی هنر از کتابهای کارگاه هنر کد ۱ و ۲، سیر هنـر در تـاریخ کد ۱ و ۲، انسان، فضا، طراحی، آشنایی با میراث هنری و فرهنگی ایران، مبانی هنرهای تجسمی، طراحی کد ۱و ۲، آشنایی با بناهای تاریخی، خـط در گرافیک، ترسیم فنی و نقشه کشی، کارگـاه نقاشـی، عکاسـی، طراحی اندام و لباس، کارگاه طراحی نقوش سنتی، حجم سازی، آشنایی با صنایع دسـتی ایران و مبانی نظری و ساختار موسیقی ایرانی طراحی خواهد شد.

 

بهترین منابع کنکور سراسری هنر

قطعا شما بهعنوان داوطلب کنکور حساسیت های خود را دارید که نگران هستید نکند این منابع، بهترین منابع کنکور هنر 96 نباشد و به دلیل همین وسواس به دنبال منابع دیگری هم می گردید و منابع دیگری هم تهیه می کنید. اشکالی ندارد که چه منابعی تهیه می کنید ولی حتما از هر درس یک منبع داشته باشید نه بیشتر و نه کمتر. اینکه تعداد زیادی کتاب کمک آموزشی برای هر درس داشته باشید شاید در نگاه اول جالب و وسوسه انگیز باشد ولی مطمئن باشید به ضرر شماست. شما اگر یک کتاب را به خوبی بخوانید بسیار بهتر از آن است که به چندین کتاب ناخنک بزنید.

توصیه ی مشاوران آکادمی اول مشاور به شما این است که برای انتخاب منابع حتما منابعی را انتخاب نمایید که حاوی تست های تالیفی باشند، در ابتدا سطح تست ها را از ساده به دشوار چیده باشند و پس از آن تست های کنکور را مطرح نماید تا داوطلب با تست های دشوار نیز روبه رو شود تا در صورت مطرح شدن سوالات سخت در جلسه کنکور دچار آشفتگی ذهنی نشود و بتواند ناملایمات ناشی از دشواری سوالات را به سادگی هضم نماید.

جهت اطلاع از بهترین منابع کمک درسی کنکور سراسری رشته هنر نیز می توانید با شماره گیری 9099071970  با مشاورین آکادمی اول مشاور در ارتباط باشید.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.