ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96
09 مرداد 1396

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96

طی سالهای گذشته ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد یکی از پرطرفدارترین مقاصد برای داوطلبان شده است برای داوطلبانی که به دنبال دانشگاه بدون آزمون می باشند .ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 برای تمامی داوطلبان کنکور 96 می باشد و بسیاری از دانشجویان که قصد ادامه تحصیل دارند و می خواهند بعد از چند سال به صورت بدون آزمون وارد دانشگاه شوند و ادامه تحصیل دهند. ما دراین مقاله درباره شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 ،زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 صحبت خواهیم کرد و توضیحات لازم را خواهید داد اگر با خواندن مقاله سوالاتی در ذهن شما به وجود آمد و نیاز به مشاوره دارید می توانید با شماره 9099071970 تماس حاصل فرمایید مشاوران آکادمی اول مشاور شما را راهنمایی خواهند کرد و به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96

سوالاتی در ذهن داوطلبان می باشد که شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به چه صورت می باشد ودارای چه شرایطی می باشد ؟بعضی از داوطلبان تصور می کنند ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد شرط معدل دارد و هرکسی نمی تواند شرکت نماید از سال 93 شرط معدل برای کلیه ثبت نام های بدون کنکور دانشگاه آزاد برداشته شده است هم در مقطع کاردانی و کارشناسی و فقط با داشتن مدرک تحصیلی می توانند ثبت نام خود را انجام دهند مدرک تحصیلی مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 با توجه به مقطعی که می خواهید در آن ثبت نام انجام دهید متغیرمی باشد. به این صورت می باشد که برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته مدرک دیپلم ،برای ثبت نام کاردانی ناپیوسته وکارشناسی پیوسته مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و برای ثبت نام کارشناسی ناپیوسته مدرک کاردانی (فوق دیپلم )مورد نیاز می باشد .نکته قابل توجه این می باشد برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ) ضرورتی نمی باشد که حتما مدرک کاردانی خود را از دانشگاه آزاد گرفته باشید، کلیه دانشگاه های دولتی ،علمی کاربردی ،غیرانتفاعی و... مورد تایید می باشد.

 

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 برای ورودی مهر و بهمن انجام می شود. ثبت نام ورودی مهر به احتمال زیاد مانند سالهای گذشته از اواسط مرداد آغاز شده و تا اوایل مهر ماه ادامه دارد و ورودی های بهمن ماه می بایست در آذر ماه نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نمایند.ثبت نام به صورت اینترنتی میباشد به آدرس اینترنتی azmoon.org   انجام می شود .داوطلبان عزیز می توانند در چهار مقطع کاردانی پیوسته ،کاردانی ناپیوسته ،کارشناسی پیوسته ،کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنند . ما لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد . داوطلبان می توانند با مشاهده این لیست اقدام به ثبت نام کند.بعداز مشاهده لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در صورتی که می خواهید ثبت نام خود را انجام دهید باید یک کارت اعتباری خریداری نمایید و با شناسه و رمزثبت نام خود وارد ثبت نام جدید شده و بعد از انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظر،اطلاعات را تایید کرده و رسید ثبت نام بگیرید اگر در هنگام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 دچار مشکل شدید و یا سوالی برایتان به وجود آمد می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید مشاوران ما پاسخگو سوالات شما خواهند بود.

 

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96

با توجه به اینکه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 در دو نوبت مهر و بهمن ماه انجام می شود، بنابراین تاریخ تشکیل کلاس ها به زمان ثبت نام متقاضیان در نوبت مهر و یا بهمن ماه و صلاح دید دانشگاه مربوطه بستگی خواهد داشت. ضمن اینکه متقاضیان پس از ثبت نام اینترنتی در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه نیز می بایست ضمن همراه داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری به دانشگاه مربوطه نیز مراجعه نمایند

 

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 96

در ابتدا کلیه رشته های که در دانشگاه آزاد تدریس می شود به دو دسته تقسیم می کنیم .رشته های پزشکی و رشته های غیر پزشکی که در دانشگاه آزاد بدون کنکورارائه می شود. تمامی رشته های غیر پزشکی در دانشگاه آزاد بصورت بدون کنکور ارائه می شوند ( مگر تعداد محدودی از رشته های پرمتقاضی در دانشگاه های معروف دانشگاه آزاد ) یعنی به عنوان مثال شما می توانید کلیه رشته های مهندسی مثل مهندسی برق ، مهندسی مکانیک ، مهندسی شیمی ؛ کلیه رشته های علوم انسانی مثل حقوق ، روانشناسی ، مدیریت و حسابداری ؛ کلیه رشته های هنری مثل سینما ، عکاسی ، کارگردانی و موسیقی ؛ کلیه رشته های زبان های خارجی مثل زبان انگلیسی ، زبان فرانسه ، زبان آلمانی و زبان ایتالیایی و کلیه رشته های علوم تجربی مثل زیست شناسی ، شیمی ، مهندسی کشاورزی و شیلات را برای تحصیل بدون کنکور دانشگاه آزاد انتخاب کنید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.