منابع کنکور سراسری تجربی
08 مرداد 1396

منابع کنکور سراسری تجربی

رشته تجربی در میان دیگر رشته های نظری از محبوبیت بیشتری برخوردار است که این میزان محبوبیت را می توان از تعداد متقاضیان شرکت کننده در کنکور تجربی و رقابت داوطلبان برای کسب رتبه قبولی در کنکور تجربی متوجه شد.اما صرفا علاقه به رشته تجربی تضمین کننده قبولی شما داوطلبان در کنکور تجربی نخواهد بود بنابراین اطلاع از مواردی چون منابع درسی رشته تجربی،ضرایب دروس عمومی و اختصاصی کنکور تجربی، منابع کمک آموزشی دروس تخصصی کنکور تجربی و منابع کمک آموزشی دروس عمومی کنکور تجربی می تواند در کسب رتبه قبولی شما داوطلبان در این رشته تاثیر فراوانی داشته باشد. شما عزیزان می توانید با شماره گیری 9099071970 با مشاورین آکادمی اول مشاور تماس حاصل نمایید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند و منابع کمک درسی لازم را نیز معرفی نمایند.

 

منابع درسی کنکور سراسری تجربی

آشنایی با منابع درسی و منابع کمک آموزشی مربوط به رشته تحصیلی تان می تواند در موفقیت و کسب رتبه قبولی شما داوطلبان عزیز سهم بسزایی داشته باشد بنابراین توصیه می کنیم پیش از شروع مطالعه کنکور از منابع درسی و ضرایب رشته مورد نظرتان آگاهی لازم را بدست آورید.

  • ادبیات :ادبیات فارسی سال دوم و سوم – زبان فارسی سال سوم – زبان و ادبیات فارسی پیش دانشگاهی
  • عربی:عربی سال دوم و سوم دبیرستان
  • معارف:دین و زندگی سال دوم و سوم و پیش دانشگاهی
  • زبان انگلیسی :زبان انگلیسی سال سوم و پیش دانشگاهی
  • ریاضی :هندسه 1 – ریاضی دوم – آمار و مدل سازی – ریاضی سوم و  پیش دانشگاهی
  • فیزیک:فیزیک سال اول فقط دو فصل آخر- فیزیک سال دوم و سوم و پیش دانشگاهی
  • شیمی :شیمی سال دوم و سوم و پیش دانشگاهی
  • زیست شناسی :زیست شناسی سال دوم و سوم و پیش دانشگاهی
  • زمین شناسی:زمین شناسی سال سوم و پیش دانشگاهی

جهت اطلاع از ضرایب دروس می توانید با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید.

 

اهمیت منابع کنکور سراسری تجربی

انتخاب منابع کمک آموزشی و تستی ، کار دشواری است ، باید وضعیت درسی هر شخص و روش مطالعه هر درس مورد بررسی قرار گیرد. پس بهتر است برای انتخاب دقیق منابع کمک آموزشی با مشاورین آکادمی اول مشاور مشورت کنید.

با توجه به نمونه سوالات کنکور سراسری تجربی در سال های گذشته، به متقاضیان توصیه می شود که در ابتدا، کتب درسی را با دقت فراوان و تمرکز بالا مطالعه کنند سپس از کتاب های کمک آموزشی استفاده کنند. داوطلبان گرامی با مطالعه دقیق کتاب های درسی و درک عمیق مطالب آن ها ، می توانند نتیجه مطلوب خود را در کنکور سراسری کسب کنند. 

اگر داوطلب شرکت در کنکور تجربی در سال های گذشته فارغ التحصیل شده است و قصد خرید کتاب های درسی را دارد، باید به سال چاپ آن که در منابع بالا درون پرانتز ذکر شده، توجه کند. شاید برای همه جالب باشد تا بدانند که نیازی به خرید تمامی کتاب های کمک آموزشی معرفی شده نیست. تمرکز بر کتاب درسی و استفاده از یک کتاب کمک آموزشی برای متقاضی کفایت می کند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.