انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96
08 مرداد 1396

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

بعد از ادغام شدن ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری سوالاتی برای داوطلبان کنکور 96 به جود آمده است . انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 که هرساله انتظار داشتیم به زمان ثبت نام کنکور موکول شود اما حالا باید منتظر بمانیم بعد از اعلام نتایج کارشناسی ارشد 96  انتخاب رشته را انجام دهیم .کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد اجازه انتخاب رشته کارشناسی ارشد را دارند و با مطالعه دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد حداکثر100 رشته محل را انتخاب کرده و فرم انتخاب رشته را تکمیل نمایند.

 

نحوه صحیح انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

به دلیل تغییراتی که صورت گرفته ما تاکید میکنیم که نحوه انتخاب رشته تاثیری در شانس قبولی شما نخواهد داشت بعضی از داوطلبین هنوز این تصور اشتباه را در ذهن خود دارند اگر داوطلبی در انتخاب اول خود قبول نشود دیگر شانس قبولی در باقی انتخاب هایش را ندارد. و با همین تصور اشتباه  داوطلبان رشته محل های ناامید کننده ای را در انتخاب های اول خود وارد می نمایند و شانس قبولی که شایستگی آن را دارند را از خود می گیرند .اما حالا داوطلبان با مشاهده کارنامه خود و با توجه به صحبت های ما انتخاب رشته خود را براساس علاقه انجام دهند .

 

تاثیر کارنامه در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

در کارنامه کارشناسی ارشد شما درصد دروس خود را مشاهده خواهید کرد وبه همراه رتبه و نمره کل یا همان تراز و از آنجایی که رتبه کل شما بدون هیچ سهمیه ای اعمل شده است بنابراین تاثیر رتبه شما و تاثیر تراز شما در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد وجود ندارد .متاسفانه تراز قبولی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال های گذشته امسال به درد ما نخواهد خورد و باید از روی تجربیات خود در مورد ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد استفاده نمایید مشاوران اول مشاور آماده اند تا انتخاب رشته شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و پاسخگو تمامی سوالات شما خواهند بود .آکادمی اول مشاور با داشتن مشاورینی واجد شرایط آماده ی ارائه ی خدمات  به شما عزیزان می باشد. تنها با شماره  گیری 9099071970 می توانید از انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 مطلع شوید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.