منابع کنکور سراسری ریاضی
08 مرداد 1396

منابع کنکور سراسری ریاضی

بدیهی است که مهم ترین و ابتدایی ترین گام موفقیت در کنکور سراسری انتخاب منابع مناسب و کارا در ابتدای راه است، اگر شما قدم اول را محکم بردارید و منابع را به خوبی انتخاب کنید یقین داشته باشید که در مسیر موفقیت قرار گرفته اید و می توانید با امید بسیار زیادی به سمت هدف گام بردارید. اگر قصد شرکت در کنکور سراسری ریاضی 96 دارید به عنوان اولین مرحله از برنامه ریزی کنکور ریاضی 96 باید بهترین منابع را یک بار برای یک سال پیش رو انتخاب کنید. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین منابع کنکور ریاضی 96 آشنا کنیم تا قدم اول را محکم بردارید. مشاورین آکادمی اول مشاور همه روزه از 8 صبح تا 1 شب آماده پاسخ گویی به سوالات شما داوطلبان هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید.

 

منابع درسی کنکور سراسری ریاضی

  • زبان و ادبیات فارسی :ادبیات فارسی سال دوم و سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی 
  • فرهنگ و معارف اسلامی:قرآن و تعلیمات دینی سال دوم،  سال سوم و پیش دانشگاهی
  • عربی: عربی سال دوم و سوم دبیرستان 
  • زبان انگلیسی :زبان انگلیسی سال سوم و پیش دانشگاهی 
  • ریاضیات : هندسه 1 سال دوم دبیرستان، آمار و مدل سازی دوم دبیرستان – هندسه سوم دبیرستان – ریاضیات دوم دبیرستان – حسابان سوم دبیرستان – جبر و احتمال سوم دبیرستان-  هندسه تحلیلی و جبر خطی پیش دانشگاهی- حساب دیفرانسیل و انتگرال پیش دانشگاهی –
  • ریاضیات گسسته پیش دانشگاهی 
  • فیزیک :فیزیک سال اول ، دوم و سوم دبیرستان-  فیزیک پیش دانشگاهی 
  • شیمی : شیمی و آزمایشگاه سال دوم و سوم دبیرستان، – شیمی پیش دانشگاهی

دانش آموزان می توانند با شماره 9099071970 تماس گرفته تا مشاورین متخصص ما شما در این زمینه راهنمایی کنند.

 

بهترین منابع کنکور سراسری ریاضی

قبل از آنکه به سراغ خرید منابع کنکوری بروید باید از خود بپرسید که چه انتظاری از منابع خود دارید به طور قطع به یقین برخی ویژگی های موجود در منابع بایستی وجه تمایز آنها نسبت به سایرین باشد. منبع مناسب برای کنکور باید یک درسنامه مناسب داشته باشد تا علاوه بر نکات مطرح شده در کتاب درسی داوطلبان، نکاتی اضافه تر را بیان کند نکاتی که در کنکور بیشتر به چشم خورده است همچنین این درسنامه باید شامل نکات ریز و تخصصی برای تست زنی باشد. در وهله بعدی یک منبع خوب باید حاوی تست های مناسب باشد اما سوال این است که تست مناسب چه مفهومی دارد؟

قطعا شما حساسیت های خود را دارید که نگران هستید نکند این منابع، بهترین منابع کنکور ریاضی 96 نباشد و به دلیل همین وسواس به دنبال منابع دیگری هم می گردید و منابع دیگری هم تهیه می کنید. اشکالی ندارد که چه منابعی تهیه می کنید ولی حتما از هر درس یک منبع داشته باشید نه بیشتر و نه کمتر. اینکه تعداد زیادی کتاب کمک آموزشی برای هر درس داشته باشید شاید در نگاه اول جالب و وسوسه انگیز باشد ولی مطمئن باشید به ضرر شماست. شما اگر یک کتاب را به خوبی بخوانید بسیار بهتر از آن است که به چندین کتاب ناخنک بزنید.

توصیه ی مشاوران آکادمی اول مشاور به شما این است که برای انتخاب منابع حتما منابعی را انتخاب نمایید که حاوی تست های تالیفی باشند، در ابتدا سطح تست ها را از ساده به دشوار چیده باشند و پس از آن تست های کنکور را مطرح نماید تا داوطلب با تست های دشوار نیز روبه رو شود تا در صورت مطرح شدن سوالات سخت در جلسه کنکور دچار آشفتگی ذهنی نشود و بتواند ناملایمات ناشی از دشواری سوالات را به سادگی هضم نماید.

جهت اطلاع از بهترین منابع کمک درسی کنکور سراسری رشته ریاضی نیز می توانید با شماره گیری 9099071970 با مشاورین آکادمی اول مشاور در ارتباط باشید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.