زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96
08 مرداد 1396

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96

دلیل اینکه دانشگاه علمی کاربردی اصولا میان متقاضیان پر طرفدار می باشد، این موضوع است که تنوع رشته های تحصیلی بسیار بالایی در هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی می باشد. نکته دیگری که در دانشگاه علمی کاربردی حائز اهمیت میباشد این است که برای تمامی داوطلبان با هر مدرک و هر رشته ای امکان انتخاب در رشته های دیگر خواهد بود. توجه داشته باشید که آن دسته از داوطلبینی که بدون توجه به رشته تحصیلی و نوع مدرک کاردانی خود ثبت نام می نمایند ، می بایست تمام دروس پیش نیاز یا جبرانی رشته قبولی را با نظر گروه آموزشی مربوط و مطابق با سر فصل برنامه مصوب بگذرانند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 برای دو ورودی مهر و بهمن انجام میشود که به طور معمول زمان ثبت نام برای ورودی مهر ماه در پایان مرداد یا اوایل شهریور ماه و برای ورودی بهمن ماه در اوایل دی انجام خواهد پذیرفت. جهت اطلاع از زمان دقیق ثبت نام ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و زمان انتشار دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96 با شماره 9099071970 ( بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

دارا بودن دیپلم نظام قدیم ( چهار ساله، شش ساله نظری و هنرستان ) و یا دیپلم سه ساله نظام جدید، دیپلم جدید فنی حرفه ای و یا کاردانش از شرایط ثبت نام در دانشگاه جامع علمی کاربردی 96 خواهد بود و برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی نیازی به ارائه مدرک پیش دانشگاهی نخواهد بود. ضمن اینکه در دانشگاه علمی کاربردی پذیرش داوطلبان بر اساس معدل کل دیپلم با در نظر گرفتن سهمیه های مربوط به شاغلین - متقاضیان بومی و ایثار گر صورت می گیرد.به عبارت دیگر منظور از داوطلب شاغل یعنی در دستگاه های اجرایی اعم از دولتی و غیر دولتی فعالیت داشته باشد، در زمان ثبت نام مشغول به فعالیت باشد و در حرفه منطبق با رشته انتخابی شاغل باشد. داوطلبان باید در نظر داشته باشند که دفترچه ثبت نام را پیش از ثبت نام اینترنتی بطور کامل مطالعه نمایند. جهت دریافت دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96 کلیک کنید. مشاوران اول مشاور آماده ی پاسخگویی به سوالات شما داوطلبان درباره ی ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی می باشند. با شماره گیری 9099071970 با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

 

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 96

با توجه به اینکه زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96 در دو نوبت مهر و بهمن خواهد بود بنابراین تاریخ اعلام نتایج تقریبا سه هفته پس از انجام ثبت نام خواهد بود که نتایج از طریق سایت سنجش اعلام خواهد شد و داوطلبان پس از اعلام نتایج می بایست به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه و نسبت به انجام ثبت نام حضوری خود اقدام نمایند. داوطلبان باید توجه داشته باشند ضمن اینکه پس از انجام ثبت نام اینترنتی می بایست در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه برای ثبت نام حضوری به دانشگاه قبولی خود نیز مراجعه نمایید. مشاوران آکادمی اول مشاور شما را از زمان دقیق اعلام نتایج مطلع خواهند کرد. شما می توانید با شماره ی 9099071970 ( بدون گرفتن کد ) تماس حاصل کنید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.