دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96
08 مرداد 1396

دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96

همانطور که مطلع هستید دانشگاه علمی کاربردی بر روی آموزش تئوری تاکید میکند بنابراین مدرک علمی کاربردی یکی از معتبر ترین مدارک در میان های کشور میباشد و تمامی فارغ التحصیلان در رشته های علمی کاربردی از مهارت علمی بالاتری برخوردار هستند، در واقع علمی کاربردی برای بالا بردن مهارت های حرفه ای دانشجویانی که فاقد تجربه اجرایی هستند ایجاد شده داوطلبان عزیز دقت داشته باشند، علمی کاربردی در مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته بدون کنکور ثبت نام می نماید و شهریه ای که دانشجویان پرداخت می کنند نسبت به سایر ها کمتر می باشد. بنابراین هر سال با آغاز ثبت نام در دوره کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته علمی کاربردی استقبال زیادی برای شرکت و زمان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی در علمی کاربردی مواجه می شویم به همین علت تمامی متقاضیان شرکت در ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی به شدت به دنبال دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی و لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی می باشند. جهت کسب اطلاع از نحوه ثبت نام و دریافت دفترچه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین آکادمی اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 برای دو ورودی مهر و بهمن انجام میشود که به طور معمول زمان ثبت نام برای ورودی مهر ماه در پایان مرداد یا اوایل شهریور ماه و برای ورودی بهمن ماه در اوایل دی انجام خواهد پذیرفت.توجه داشته باشید که ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی بوده و می بایست فرم ثبت نام را در سایت تکمیل کرده و انتخاب های خود را مشخص نمایید. منظور از انتخاب ، رشته و دانشگاه های مورد نظر شما می باشد که تعداد این انتخاب ها برای داوطلبین ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی 30 تا و برای داوطلبین ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 20 تا می باشد. داوطلبان ثبت نام می توانند با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاوران متخصص ما شما را راهنمایی کنند.

 

شرایط ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 در مقطع کاردانی به شرح ذیل می باشد :

  • داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید ( کار دانش،نظری،فنی حرفه ای ) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه ( چهارساله یا شش ساله نظری و فنی حرفه ای )

  • برخورداری از قدرت جسمی لازم متناسب با رشته های انتخابی

  • داشتن سایر شرایط اختصاصی اعلام شده توسط هریک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه علمی کاربردی

  • داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلبان ذکر شده

توجه داشته باشید که داوطلب در زمان ثبت نام میبایست گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه یا گواهینامه معتبر دیپلم خود را به مرکز آموزشی زیربط ارائه نماید، در غیر این صورت قبولی وی کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

آکادمی اول مشاور با داشتن مشاورینی واجد شرایط آماده ی ارائه ی خدوت به شما عزیزان می باشد. تنها با شماره  گیری 9099071970 می توانید از شرایط کامل ثبت نام و زمان دقیق توزیع دفترچه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مطلع شوید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.