انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری 96
07 مرداد 1396

انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری 96

استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی امروزه بسیار متداول شده است به این دلیل است تمام دانش آموزان دسترسی به مشاوران ماهر را ندارند و این نرم افزار انتخاب رشته مجازی اول مشاور کمک می کند داوطلبین بدون نیازبه حضور داوطلب انتخاب رشته خود را انجام دهد و از نظر مالی در سطحی نباشند که بتوانند هزینه های آن را تامین کنند علاوه بر آن به دلیل آنلاین بودن نرم افزار اضطراب دانش آموزان را کاهش می دهد به همین خاطر نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور در اختیار داوطلبین قرار گرفته است.

جهت استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور 96 با شماره 9099071970 تماس حاصل فرمایید.

انتخاب رشته مجازی همان انتخاب رشته غیرحضوری می باشد و می تواند نقش بسیاری در انجام انتخاب رشته صحیح و آگانه دواطلبین داشته باشد  و داوطلبان را در انتخاب رشته استاندارد راهنمایی میکند.

 

این نرم افزار به صورت خودکار شانس قبولی شمارا در سه حالت نمایش میدهد:منطقی: یعنی افرادی با رتبه بدتر از شما در این رشته ها پذیرفته شده اند. 2 -پر احتمال: یعنی افرادی با رتبه شبیه به شما در سالهای گذشته در این رشته ها و دانشگاهها قبول شده اند.3-خوشبینانه: یعنی اگر شانس بیاورید قبول می شوید و در صورت قبولی بسیار فراتر از رتبه خود قبول شده اید.4-کم احتمال: یعنی جاهایی که عملا شانسی برای قبولی در آنها ندارید.

مراحلی که باید در انتخاب رشته کنکور سراسری به آن توجه فرمایید:

انتخاب کد رشته های مورد علاقه و قرار دادن آنها در لیست پیش نویس که در انتهای دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری موجود میباشد.

ورود به سایت سنجش آموزش کشور و انتخاب گزینه انتخاب رشته کنکور سراسری

وارد کردن کدرهگیری ، شماره پرونده ، و شماره شناسنامه

وارد کردن کد رشته های انتخابی در لیست موجود در سایت

چک کردن نهایی انتخاب ها و رفع مشکلات احتمالی آنها

تایید نهایی اطلاعات و دریافت کد رهگیری انتخاب رشته

 

 معرفی رشته های دانشگاهی در انتخاب رشته

همانطور که میدانیم یکی از مهم ترین راه ها برای انتخاب رشته مناسب و موفقیت در کنکور سراسری 96 داشتن اطلاعات لازم در خصوص رشته های دانشگاهی است یکی از اصلی ترین دغدغه های  داوطلبین برای انتخاب رشته کنکور سراسری عدم اطلاعات کافی در خصوص رشته های تحصیلی میباشد داوطلبین می توانند جهت کسب اطلاعات کامل در خصوص رشته های دانشگاهی از مشاورین متخصص و مجرب سامانه اول مشاور هم از طریق مشاوره تلفنی و یا از طریق مشاوره حضوری استفاده کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.