برنامه ریزی کنکور سراسری ریاضی
04 مرداد 1396

برنامه ریزی کنکور سراسری ریاضی

تا به حال چند بار برای خودتان برنامه ریزی کرده اید؟ چند بار کاری را شروع کرده، اما به اتمام نرسانده اید؟ چند بار تصمیم گرفته اید که یادگیری زبان انگلیسی، کلاس موسیقی و ورزش و... را به طور جدی شروع کنید، اما بعد از مدتی بی تفاوت شده اید و آنها را رها کرده اید؟ اگر شما هم از این دسته افراد هستید، بهتر است به جای برنامه ریزی، بنشینید و فکر کنید که چرا برنامه هایتان عملی نمی شود؟ این که هر روز قصد انجام کار بزرگی را دارید یا هر روز یک ایده و فکر جدید دارید، برای شما امتیازی محسوب نمی شود؛ مهم این است که دست به کار شوید و ایده هایتان را عملی کنید. مطالعه نکات و اصول زیر به شما در عملی کردن برنامه هایتان یاری خواهد کرد.

با توجه به اینکه همه بچه های کنکوری در ابتدا نمیدونن چجوری درس بخونن و اصلا چی بخونن به این فکر این افتادیم که تجربه مشاوره چند سالمونو بهتون بگیم شاید در ابتدا یکم کمکتون کنه!

اما اول از همه باید بدونیم که میخوایم آخر کار به چی برسیم؟ خب این یعنی چی؟ یعنی اینکه آخرش میخوام چه رشته ای و کجا قبول بشم؟ مثلا برق دانشگاه صنعتی شریف، عمران دانشگاه تهران یا... خب اینا رو واسه چی باید بدونم؟؟ چند تا نکته رو همین الان باهم صحبت کنیم که بعدا به مشکل بر نخوریم و دعوامون نشه!!

اول اینکه همونجوری که بهتون گفتم هدف یادتون نره!

دومم اینکه باید بدونی از کجا سوال میاد؟خب از کدوم کتاب بخونم که تمام سوالای کنکور از اونجا بیادو من همه رو بزنم؟راستشو بخوای ما میدونیم که از کجا سوال میاد.

سومیش اینکه باید با خودت کنار بیای که نیاز به برنامه ریزی داری و یاید برنامه ریزی درستی داشته باشی. چهارمم اینه که حتما توصیه می کنیم که تو یه آزمون آزمایش استاندارد شرکت کنی! حالا کدوم موسسه با خودت ! ولی حتما شرکت کن. برای اینکه با منابع آشنا بشی و برنامه ریزی درست داشته باشی می تونی با شماره 9099071970 تماس بگیری تا مشاورین اول مشاور راهنماییت کنن.

 

بودجه بندی کنکور سراسری ریاضی

خب بدیهیه که با دونستن بودجه بندی کنکور ریاضی میدونین که هر سال از هر درس چند سوال میاد و درس های مهم رو از درس های با اهمیت کمتر، خواهید دونست و بر اساس بودجه بندی کنکور سال های قبل روی دروس مهم تر وقت بیشتری خواهید گذاشت. همه خوب می دونین که فقط با کتاب های درسی نمیشه تو کنکور موفق شد پس یه سری کتاب دیگه هم لازم !برای این که از کتاب های تست استفاده کنین باید حواستون باشه که تو هر کار مهمه که آدم بر اساس اصول مشخصی حرکت کنه یعنی پله پله به موفقیت نزدیک شه.

زبان و ادبیات فارسی ، دین وزندگی ، عربی ، زبان ، ریاضی ، فیزیک ، شیمی دروسی هستن که شما باید اونها رو مطالعه کنین اما هر کدوم از این درس ها بخشیش تو کنکور میاد پس بهتره برای اطلاع از این با شماره9099071970   تماس بگیری تا مشاورای ما راهنماییت کنن.

 

اهمیت برنامه ریزی کنکور سراسری ریاضی

داشتن برنامه ریزی چه در زندگی و چه در کار و شغلی که داریم از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین برنامه ریزی برای تحصیل نیز مهم است. از برنامه ریزی برای خرید کردن، مسافرت، راه اندازی یک کسب و کار و... استفاده می شود بنابراین اهمیت برنامه ریزی بسیار زیاد است.

برنامه ریزی باعث می شود تا نظم بیشتری در زندگی و کسب و کار خود داشته باشیم زمانی که از برنامه ریزی استفاده می کنیم می توانیم با زمان بندی مناسب کارها و مسئولیت های خود را در شغلی که داریم به نحو احسن انجام دهیم و کمتر با کمبود وقت مواجه می شویم. همچنین برنامه ریزی در زندگی شخصی نیز اهمیت دارد . وقتی شما با توجه به توانایی های خودتان و هدفی که در نظر دارید مسیری را برای مطالعه و موفقیت طراحی می کنید، به این فرآیند، برنامه ریزی درسی می گویند .نکته قابل توجه و تأمل این است که نیازی نیست برنامه درسی را حتماً شخص یا مجموعه ثالثی برای شما تهیه کنند، بلکه هدف اصلی این است که شما برنامه ریزی را درک کنید و بهترین برنامه را با توجه به وضعیت موجود برای خود بنویسید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.