برگزاری همایش انتخاب رشته اول مشاور
04 مرداد 1396

برگزاری همایش انتخاب رشته اول مشاور

همونطور که تو خبر قبلی ( همایش انتخاب رشته اول مشاور ) به اطلاعتون رسوندیم روز سه شنبه 3 تیر قرار بود یه همایش انتخاب رشته رایگان توسط آکادمی اول مشاور برگزار بشه. بیش از 100 نفر تو این همایش شرکت کردن، دانش آموزا و خانواده هایی که انتخاب رشته فرزنداشون و سرنوشت اونها براشون مهمه، کسایی که یک عالمه سوال در مورد رشته ها و دانشگاه ها داشتن، افرادی که می خواستن بیشتر با شخصیت خودشون و علایقشون آشنا بشن. همه ی این اتفاقا تو همایش انتخاب رشته اول مشاور افتاد و خیلی از مسائل برای دانش آموزا و پدرها و مادرها روشن شد.

با توجه به اینکه هنوز نتایج انتخاب رشته کنکور اعلام نشده اما چون داوطلبا فقط یک هفته برای انتخاب رشته شون فرصت دارن افرادی زیادی برای شرکت تو همایش انتخاب رشته اول مشاور رزرو کردن و اومدن. تیم مشاوره اول مشاور هم اطلاعاتی که داوطلبا قبل از انتخاب رشته شون باید بدونن رو در اختیارشون گذاشتن.

این همایش تو چند بخش برگزار شد:

  1. روانشناسی و شخصیت شناسی فردی ( MBTI )
  2. آشنایی با نحوه انتخاب رشته سراسری و آزاد
  3. اشنایی با نحوه انتخاب رشته خارج از کشور
  4. آشنایی با نرم افزار انتخاب رشته اول مشاور
  5. معرفی افرادی که با کمک مشاوران اول مشاور به موفقیت های زیادی دست پیدا کردن

هرکدوم از این بخش ها توسط یکی از افراد دپارتمان های مربوطه اول مشاور برگزار شد. مهندس کیارش عباس زاده مشاور روانشناختی و موسس زودفود ( ZoodFood ) ، مهندس شراره مهبودی مدیر آکادمی اول مشاور به عنوان مشاور تحصیلی داخل کشور و تعدادی دیگر از مشاوران تیم آکادمی اول مشاور تو این همایش ، سخرانی کردند.

شاید خیلیاتون که فرصت شرکت تو همایش رو از دست دادین دلتون بخواد تو همایش های رایگان انتخاب رشته اول مشاور شرکت کنین؛ خوشبختانه تیم مشاوره ی اول مشاور توی یک تصمیم بزرگ قصد داره تا به برگزاری همایش های رایگان انتخاب رشته ادامه بده پس فرصت رو از دست ندین و با شماره گیری 88288211-021 و 66907726-021 از زمان دقیق برگزاری مطلع بشین و یا حتی می تونین عدد 7 رو به سامانه  20001106 ارسال کنید تا با شما تماس بگیرن و اطلاعات دقیق رو درباره ی زمان و مکان همایش دراختیارتون قرار بدن.

 

جهت شرکت در همایش عدد 7 را به سامانه 20001106 ارسال نمایید

 

جهت انتخاب رشته کنکور 96 با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.