انتخاب رشته مجازی رایگان کنکور سراسری 96
02 مرداد 1396

انتخاب رشته مجازی رایگان کنکور سراسری 96

نرم افزار انتخاب رشته مجازی دارای اطلاعات مهمی می باشد که براساس آخرین تغییرات ،شرایط و ضوابط کنکورو پذیرش دانشگاه ها طراحی شده است. دراین نرم افزار داوطلبان می توانند نمرات خود را با داوطلبان سال های گذشته مقایسه کنند.

داوطلبین عزیز کنکور سراسری 96 می توانند از سیستم انتخاب رشته مجازی سامانه اول مشاور با شماره 9099071970 تماس حاصل فرمایید و انتخاب رشته مجازی خود را به ما بسپارید.

برای انتخاب رشته مجازی به رتبه کل ،رتبه سهمیه،رتبه خود در زیرگروه ها  نیاز دارید  به مشاوران سامانه اول مشاور اعلام فرمایید و مشاوران ما براساس علایق  و موقعیت جغرافیایی بازاز کار رشته ها واز همه مهمتر احتمال قبولی داوطلب در رشته های مختلف شمار را راهنمایی می کنند.

نکاتی که تمامی داوطلبان باید در انتخاب رشته توجه فرمایند:

  • ارائه تمامی انتخاب های داوطلب بر اساس تحلیل هوشمند سالهای گذشته
  • امکان تنظیم تمامی پارامترهای موثر در انتخاب رشته از سوی داوطلبین
  • معرفی لیست رشته محل های با بیشترین احتمال قبولی به داوطلب
  • کامل ترین بانک رتبه محل های قبولی سال گذشته در رشته های ارائه شده
  • درجه بندی ۴ سطحی رشته محل ها بر اساس احتمال قبولی شما
  • مرتب سازی انتخاب ها بر اساس رتبه علمی دانشگاه ها در رشته ها

 

این نرم افزار به صورت خودکار شانس قبولی شمارا در سه حالت نمایش میدهد:منطقی: یعنی افرادی با رتبه بدتر از شما در این رشته ها پذیرفته شده اند. 2 -پر احتمال: یعنی افرادی با رتبه شبیه به شما در سالهای گذشته در این رشته ها و دانشگاهها قبول شده اند.3-خوشبینانه: یعنی اگر شانس بیاورید قبول می شوید و در صورت قبولی بسیار فراتر از رتبه خود قبول شده اید.4-کم احتمال: یعنی جاهایی که عملا شانسی برای قبولی در آنها ندارید.

استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی امروزه بسیار متداول شده است به این دلیل است تمام دانش آموزان دسترسی به مشاوران ماهر را ندارند و این نرم افزار انتخاب رشته مجازی اول مشاور کمک می کند داوطلبین بدون نیازبه حضور داوطلب انتخاب رشته خود را انجام دهد و از نظر مالی در سطحی نباشند که بتوانند هزینه های آن را تامین کنند علاوه بر آن به دلیل آنلاین بودن نرم افزار اضطراب دانش آموزان را کاهش می دهد به همین خاطر نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور در اختیار داوطلبین قرار گرفته است.

جهت استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور 96 با شماره 9099071970 تماس حاصل فرمایید.

انتخاب رشته مجازی همان انتخاب رشته غیرحضوری می باشد و می تواند نقش بسیاری در انجام انتخاب رشته صحیح و آگانه دواطلبین داشته باشد  و داوطلبان را در انتخاب رشته استاندارد راهنمایی میکند.

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.