انتخاب رشته حضوری کنکور سراسری
02 مرداد 1396

انتخاب رشته حضوری کنکور سراسری

همه ما در زندگی خود در لحظات حساس زندگی خود باید تصمیمات مهمی بگیریم تا به نتیجه مثبت برسیم وپس از گذشت سالها از تصمیم خود پشیمان نشویم.از آنجایی که انتخاب رشته کنکور سراسری آخرین مرحله در فرآیند تلاش برای ورود دانشگاه میباشد باید انتخاب با دقت و به بهترین صورت انجام شودو اهمیت این تصمیم بسیار مهم وحیاتی می باشد به این دلیل که به آینده تحصیلی و شغلی داوطلبان عزیز بستگی دارد.و مشاوران معتقدند که بهترین تصمیم گیرنده در اولویت اول خود شخص بهترین شناخت را از خود دارد.برای  تصمیم گیری در ابتدا علایق داوطلب مورد توجه میباشد.و همچنین اگر شناخت شما برای رشته های تحصیلی و آینده شغلی کافی نباشددر انتخاب رشته کنکور سراسری با مشکل مواجه خواهید شد.و در قدم بعدی شناخت از سطح علمی دانشگاه ها بسیارضروری می باشد. به همین دلیل مشاوران اول مشاور با تجربه تحصیل در دانشگا های برتر کشور به خوبی از شناخت کامل برخوردار می باشند و داوطلبن عزیزرا دررشته های گروه ریاضی ، گروه تجربی ،گروه انسانی ،گروه هنر و گروه زبان شما را راهنمایی می نمایند و شما با تماس با شماره 9099071970 تماس حاصل فرمایید و سوالات خود را از ما بپرسید.

جهت استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور 96 با شماره 9099071970 تماس حاصل فرمایید

برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور اول مشاور کافیست ابتدا رشته تحصیلی خود را وارد نمایید سپس با وارد کردن درصدهای تضمینی خود در کنکور 96 تخمین رتبه خودر را به دست آورید به این ترتیب با داشتن درصدهایتان می توانید مستیقما با رشته محل هایی که شانس قبولی دارید آشنا شوید.

 

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

این نرم افزار به صورت خودکار شانس قبولی شمارا در سه حالت نمایش میدهد:منطقی: یعنی افرادی با رتبه بدتر از شما در این رشته ها پذیرفته شده اند. 2 -پر احتمال: یعنی افرادی با رتبه شبیه به شما در سالهای گذشته در این رشته ها و دانشگاهها قبول شده اند.3-خوشبینانه: یعنی اگر شانس بیاورید قبول می شوید و در صورت قبولی بسیار فراتر از رتبه خود قبول شده اید.4-کم احتمال: یعنی جاهایی که عملا شانسی برای قبولی در آنها ندارید.

استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی امروزه بسیار متداول شده است به این دلیل است تمام دانش آموزان دسترسی به مشاوران ماهر را ندارند و این نرم افزار انتخاب رشته مجازی اول مشاور کمک می کند داوطلبین بدون نیازبه حضور داوطلب انتخاب رشته خود را انجام دهد و از نظر مالی در سطحی نباشند که بتوانند هزینه های آن را تامین کنند علاوه بر آن به دلیل آنلاین بودن نرم افزار اضطراب دانش آموزان را کاهش می دهد به همین خاطر نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور در اختیار داوطلبین قرار گرفته است.

جهت استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور 96 با شماره 9099071970 تماس حاصل فرمایید.

ضمنا نرم افزار راهنمای انتخاب رشته که با توجه به تغییرات حاصله در نحوه‌ی اعمال سوابق تحصیلی و محاسبه‌ی نمره‌ی کل داوطلبان نسبت به آزمون داوطلبان سال قبل و همچنین سهمیه بندی داوطلبان آزمون سال جاری نسبت به سال گذشته تنظیم گردیده است.

به دلیل اینکه انتخاب رشته درآینده دانش آموزان نقش بسیار مهمی دارد سامانه اول مشاور علاوه برراهنمای انتخاب رشته کنکور بار قرار دادن نرم افزار انتخاب رشته تصمیم گیری شما را بسیار راحت تر کرده است .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.