نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری 96
02 مرداد 1396

نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری 96

با اعلام نتایج کنکور سراسری 96 و اعلام نتایج قبولی پذیرفته شدگان کنکور، تعداد زیادی از داوطلبان به فکر ثبت اعتراض به نتایج هستند.در ادامه مقاله راهنمایی های لازم برای ثبت اعتراض به نتایج کنکور را توضیح خواهیم داد.

طبق روال هرساله بعد از انتشار کارنامه نهایی کنکور سراسری داوطلبان تماس های بسیاری با مشاورین اول مشاور داشته اند و خواهند داشت مبنی بر اینکه، به دلیل اشتباه در انتخاب رشته و جا به جایی انتخاب ها و قرار گرفتن یک انتخاب نادرست در بین کد رشته محل های انتخابی مشکلاتی برای داوطلبان بوجود آمده و یا سهمیه بسیج و ایثارگری برخی از داوطلبان ثبت نمی شود و یا حتی بسیاری از داوطلبان نیز با بالا بودن معدل کتبی خود تاثیر آن را در نتیجه کنکور مشاهده نمی کنند. شما عزیزان می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل در این زمینه جهت مشاوره و راهنمایی در این زمینه با شماره 9099071970 ( بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید.

 

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 96

مرداد ماه نتایج کنکور سراسری 96 توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور و در قالب کارنامه اولیه برای هر داوطلب منتشر خواهد شد. کارنامه ای که منتشر می شود شامل درصد های هر درس ، نمره و رتبه در هر زیرگروه ، رتبه در سهمیه و رتبه کشوری است. طبق اعلام اولیه سازمان سنجش ، نتایج اولیه آزمون سراسری 96 در نیمه اول مرداد ماه منتشر خواهد شد و در ادامه داوطلبان می توانند انتخاب رشته کنکور 96 را انجام دهند. جهت مشاهده نتایج کنکور 96 می توانید با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین اول مشاور شما را راهنمایی کنند. حتی با برقراری ارتباط با مشاورین ما می توانید انتخاب رشته ی خود را نیز انجام دهید.

 

انتخاب رشته کنکور سراسری 96

یکی از مراحل حساس دانش آموزان در دوران تحصیل ​انتخاب رشته دانشگاه​ است؛ انتخابی که پر از هیجان و اضطراب است و اگر در آن اشتباهی صورت بگیرد، جبران آن بسیار سخت و گاهی غیرممکن است. این حساسیت وظیفه مشاوران را سنگین تر کرده و ارائه مشاوره دانشگاهی را با چالش های جدی مواجه می کند، زیرا بسیاری از عواملی مانند جایگاه علمی، علاقه ، استعداد، بازار کار، امکان ادامه تحصیل و شرایط خانوادگی در فرآیند انتخاب رشته موثر است. به همین دلیل شما عزیزان می توانید انتخاب رشته خود را بصورت تلفنی با شماره گیری 9099071970 انجام دهید.

مهمترین نکته ای که دانش آموزان باید به آن توجه داشته باشند این است که گمان می کنند تنها با استفاده از نرم افزار می توانند انتخاب های خود را نجام دهند ، اما بدلیل آنکه انتخاب رشته سرنوشت ساز ترین مرحله زندگی دانش آموزان می باشد بهتر است علاوه بر نرم افزار انتخاب رشته از راهنمایی مشاورین هم استفاده نمایند. مشاوران متخصص اول مشاور هم روزه از 8 صبح تا 1 شب در آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما هستند.

متقاضین می بایست اطلاعاتی مانند :

 • معانی قسمت های مختلف کارنامه
 • نقش سهمیه ها در انتخاب رشته
 • دسته بندی رشته های تحصیلی با معیار بومی
 • دانشگاه های دولتی روزانه
 • دانشگاه های دولتی شبانه
 • دانشگاه های پردیس های خودگردان
 • دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی
 • دانشگاه های پیام نور
 • نحوه انتخاب رشته
 • نحوه انتخاب دانشگاه ها
 •  رشته های شناور
 • نحوه چینش انتخاب ها

را داشته باشند تا بتوانند انتخاب رشته ای صحیح و منطقی انجام دهند. به همین علت بهتر است با مشاورین اول مشاور تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.