پایگاه انتخاب رشته حضوری و تلفنی و مجازی کنکور سراسری
02 مرداد 1396

پایگاه انتخاب رشته حضوری و تلفنی و مجازی کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور یکی از حساس ترین و مهم ترین مراحل تحصیلی هر فرد می باشد. تغییرات در قوانین انتخاب رشته از جمله میزان تاثیر معدل ،گزینش بومی ،منطقه ای و کشوری ،تاثیر سهمیه های مختلف در کنکور انتخاب رشته را سخت تر کرده است . به همین دلیل سامانه اول مشاور مداوم در حال به روز رسانی اطلاعات و تجربه خود را برای افزایش کیفیت خدمت دهی به شما هستیم.

برای انتخاب رشته کنکور می توانید از طریق شماره ( 9099071970) با پایگاه انتخاب رشته اول مشاور در ارتباط باشید ومشاوران مجرب و متخصص ما انتخاب رشته شما را به صورت تلفنی انجام خواهند و نیاز به حضور شما در پایگاه انتخاب رشته نمی باشد.

انتخاب رشته تلفنی کنکور این روزها بسیار متداول شده است به این دلیل که تمام دانش آموزان دسترسی حضوری به مشاوران ماهر را ندارند. انتخاب رشته تلفنی این امکان را به داوطلبین می دهد که بدون نیازبه حضور فیزیکی انتخاب رشته خود را انجام دهند. .

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 96 بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری یعنی بعد از دریافت کارنامه کنکور صورت می گیرد. برای انتخاب رشته لازم است داوطلبین اطلاعات کامل را در خصوص رشته های دانشگاهی داشته باشند.

بسیاری از متقاضیان نیز بر این باورند که چون کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ادغام شده است پس انتخاب رشته ی آنها نیز مشترک انجام می شوند اما اینطور نیست. مشاورین اول مشاور می توانند همه روزه از 8 صبح تا 1 شب شما را در این زمینه راهنمایی کنند و انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد شما عزیزان را انجام دهند.

مراحلی که باید در انتخاب رشته کنکور سراسری به آن توجه فرمایید

انتخاب کد رشته های مورد علاقه و قرار دادن آنها در لیست پیش نویس که در انتهای دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری موجود میباشد

ورود به سایت سنجش آموزش کشور و انتخاب گزینه انتخاب رشته کنکور سراسری

وارد کردن کدرهگیری ، شماره پرونده ، و شماره شناسنامه

وارد کردن کد رشته های انتخابی در لیست موجود در سایت

چک کردن نهایی انتخاب ها و رفع مشکلات احتمالی آنها

تایید نهایی اطلاعات و دریافت کد رهگیری انتخاب رشته

 

معرفی رشته های دانشگاهی در انتخاب رشته

همانطور که میدانیم یکی از مهم ترین راه ها برای انتخاب رشته مناسب و موفقیت در کنکور سراسری 96 داشتن اطلاعات لازم در خصوص رشته های دانشگاهی است یکی از اصلی ترین دغدغه های  داوطلبین برای انتخاب رشته کنکور سراسری عدم اطلاعات کافی در خصوص رشته های تحصیلی میباشد داوطلبین می توانند جهت کسب اطلاعات کامل در خصوص رشته های دانشگاهی از مشاورین متخصص و مجرب سامانه اول مشاور هم از طریق مشاوره تلفنی و یا از طریق مشاوره حضوری استفاده کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.