همایش انتخاب رشته اول مشاور
02 مرداد 1396

همایش انتخاب رشته اول مشاور

می دونی آینده خوب بستگی به انتخاب رشته درست الانت داره؟!

می دونی حتی اگه آزمون نداده باشی هم میتونی انتخاب رشته کنی؟!

می دونی با رتبه ای که آوردی کجاها قبول میشی؟!

میخوای مطمئن شی کدوم رشته رو دوست داری؟!

می دونی می تونی بری خارج درس بخونی حتی بدون مدرک زبان؟!

می خوای بدونی اگه از ایران بری چه رشته ای رو انتخاب کنی بهتره؟!

پدر و مادرت با رشته مورد علاقت مخالفن و نمیدونی چجوری راضیشون کنی؟

و ...

ما همه سوالات و دغدغه های شما رو میدونیم. نگرانی و استرس شما رو هم درک میکنیم؛ به همین دلیل آکادمی اول مشاور تصمیم داره روز سه شنبه 96/5/3 همایش انتخاب رشته را بصورت کاملا رایگان برگزار کند. برای شرکت تو این همایش همین حالا عدد 7 رو به سامانه 20001106 ارسال کن تا باهات تماس بگیرن و آدرس و برات ارسال کنن.

تو این همایش رایگان چند تن از مدرسین بزرگ کنکور ایران و خیلی دیگه از مشاورای برتر انتخاب رشته هم حضور دارن. مشاورای ما تصمیم دارن که شما را با یه انتخاب رشته ی اصولی آشنا کنن و درباره ی نرم افزار انتخاب رشته ی اول مشاور بیشتر توضیح بدن.

یکی از مراحل حساس و سرنوشت ساز دانش آموزان تو دوران تحصیل ، انتخاب رشته دانشگاهه؛ انتخابی که پر از هیجان و اضطرابه و اگه در اون اشتباهی صورت بگیره، جبرانش بسیار سخت و گاهی غیرممکنه. این حساسیت وظیفه مشاوران را سنگین تر کرده و ارائه مشاوره دانشگاهی رو با چالش های جدی مواجه می کنه، چون بسیاری از عواملی مثل جایگاه علمی، علاقه ، استعداد، بازار کار، امکان ادامه تحصیل و شرایط خانوادگی در فرآیند انتخاب رشته موثره.

آکادمی اول مشاور قصد داره تو این همایش رایگان با کمک مدرسین و مشاورین بزرگ ایران شما رو با آزمون شخصیت شناسی (MBTI) و آزمون رغبت سنجی شغلی (Holland) آشنا کنن تا راه رو برای انتخاب رشته ی شما هموارتر کنن. فقط با ارسال عدد 7 به 20001106 می تونی تو این همایش رایگان شرکت کنی.

حالا که اسم آزمون MBTI و Holland اومد یه توضیح کوتاه می تونه شما رو با این آزمونا آشنا کنه.

 

MBTI : این آزمون که یکی از معروف ترین و شاید پرکاربرد ترین آزمون های روانشناسی و شناخت شخصیته.

آزمون تیپ شخصیتی تلاش می کنه که به چهار سئوال زیر پاسخ بده؟


١.شناسایی این که ما با دنیا چگونه تبادل و تعامل می کنیم؟
٢.انرژی خود رو به کجا هدایت می کنیم؟
٣.اطلاعات را چگونه جمع آوری می کنیم؟
٤.چگونه تصمیم می گیریم و ترجیح می دهیم در شرایط سازمان یافته فعالیت کنیم یا استقلال بیشتری داشته باشیم؟

 

Holland : در تست هالند افراد در 6 تیپ شخصیتی واقع گرا، متعارف و سازمان یافته ، جستجوگر، هنری،  اجتماعی و متهور قرار می گیرن. بنا به نظریه هالند انسان در تعامل با محیط زندگی خود و با توجه به ویژگی های شخصیتی اش، برخی از مشاغل را ترجیح می ده. هر فردی تو هر یک از این تیپ ها امتیازی کسب می کنه که برای تحلیل آزمون، سه تیپ شخصیتی که بیشترین امتیاز رو به خود اختصاص داده ، ملاک قرار می گیره. هر تیپ شخصیتی ویژگی های خاصی رو دارد و به دنبال آن مشاغل خاصی هم برای اون پیشنهاد می شه.

 

جهت شرکت در همایش عدد 7 را به سامانه 20001106 ارسال نمایید