اعلام نتایج کنکور سراسری 96
02 مرداد 1396

اعلام نتایج کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96 در روزهای پنجشنبه و جمعه 15 و 16 تیرماه  در پنج گروه آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان برگزار شد. در حال حاضر آنچه که برای داوطلبان کنکوری پس از اتمام کنکور اهمیت دارد اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری 96 و نحوه مشاهده نتایج می باشد که ممکن است بسیاری از داوطلبانی که برای اولین بار شرکت در کنکور سراسری را تجربه می کنند و یا حتی داوطلبان دیگر نیز از نحوه مشاهده اعلام نتایج کنکور اطلاعی نداشته باشند.نتایج کنکور سراسری 96 به صورت کارنامه توسط سازمان سنجش در سایت سازمان بصورت اینترنتی منتشر می شود. بنابراین داوطلبان با استفاده از کارنامه خود می توانند نتایج آزمون خود را مشاهده نمایند و در صورت کسب رتبه قبولی، خودشان را برای مرحله انتخاب رشته آماده کنند. عده ای دانش آموزان هستند که دسترسی به سایت سازمان سنجش ندارند و یا در زمان اعلام نتایج به ترافیک اینترنتی برخورد می کنند؛ در این صورت می توانید با شماره 9099071970 (بدون گرفتن کد ) با مشاورین اول مشاور تماس حاصل نمایید.

 

 

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 96

این روزها سوال بسیاری از دانش آموزان زمان اعلام نتایج کنکور 96 است. تماس های بسیاری با سامانه اول مشاور گرفته می شود که در انتظار نتایج کنکور سراسری هستند. طبق روال سال های گذشته احتمال بر این است که نتایج اولیه کنکور سراسری 96 در نیمه دوم مرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گیرد. در صورت مجاز شدن در انتخاب رشته متقاضیان می توانند در تاریخ یک هفته ای که سازمان سنجش آموزش کشور در نظر گرفته است، انتخاب رشته ی خود را انجام دهند. با توجه به اینکه نتایج اولیه کنکور سراسری 96 در نیمه دوم مرداد ماه منتشر خواهد شد پس زمان انتخاب رشته در نیمه دوم مرداد فرا خواهد رسید. در صورت مجاز نشدن در کنکور می توانید با شماره 9099071970 تماس گرفته تا مشاورین ما شما را راهنمایی نمایند.

 

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 96

تاریخ انتخاب رشته کنکور سراسری 96 تقریبا یک هفته پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری یعنی در نیمه دوم مرداد ماه خواهد بود. داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند با تهیه و مطالعه دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96 در این تاریخ انتخاب رشته خود انجام دهند. هرساله بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری، سایت سازمان سنجش اقدام به انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری می نماید. مهمترین نکته این است که داوطلبان باید برای تمامی گروه های آزمایشی ریاضی, تجربی ، انسانی ، هنر و زبان دفترچه جداگانه تهیه کنند و از لیست رشته های کنکور سراسری، کد رشته محل های کنکور سراسری ، ظرفیت پذیرش رشته ها و… مطلع شوند. شما عزیزان می توانید با شماره گیری 9099071970 با مشاورین متخصص اول مشاور تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند و اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرا دهند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند