دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96
02 مرداد 1396

دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96

بعد ازاعلام نتایج کنکور آزاد و دریافت کارنامه با مشخص شدن وضعیت رتبه و نمره هر داوطلب حال زمان انتخاب رشته کنکور آزاد میباشد.داوطلبین عزیز قبل از انتخاب رشته کنکور باید دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96 را تهیه نمایند.سازمان سنجش 3 روز بعد از اعلام نتایج کنکور ،دفترچه انتخاب رشته کنکور آزاد تمای رشته ها (ریاضی،تجربی ،انسانی ،هنرو زبان ) را انتشار می کند.در ادامه مقاله توضیحات بیشتری درباره دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری داده شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته کنکور 96 با شماره 9099071970 تماس حاصل فرمایید مشاورین ما در سامانه اول مشاور پاسخگو تمامی سوالات شما خواهند بود.

دفترچه انتخاب رشته کنکور آزاد 96

 

دفترچه انتخاب رشته کنکور آزاد 96 پس از اعلام نتایج اولیه کنکور آزاد 96 از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود و در اختیار داوطلبان کنکور سراسری 96 قرار می گیرد.

 

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور آزاد 96 دفترچه انتخاب رشته کنکور آزاد منتشر می شود و دراختیار داوطلبان کنکور آزاد 96  قرار می گیرد.دفترچه انتخاب رشته کنکورآزاد برای رشته ریاضی ،تجربی ،انسانی ،هنر و زبان به صورت جداگانه می باشد.

دفترچه انتخاب رشته کنکور آزاد به 3 بخش اصلی تقسیم می شود. بخش اول شامل :مقدمه و نکات مهم، توضیحات و شرایط و ضوابط کلی پذیرش دانشجو،کارنامه نتایج اولیه،گزنیش دانشجو،انتخاب رشته

بخش دوم : جدول زیرگروه ها، ضرایب، ظرفیت و کدرشته های تحصیلی گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی

بخش سوم : جداول کارایی لازم اعضاء در رشته های مختلف تحصیلی، شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو برای شرکت در رشته های تحصیلی مورد نیاز آموزش و پرورش در دانشگاه ویژه فرهنگیان (مراکز تربیت معلم) و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران، جداول شهریه های دوره ها و دانشگا ههای مختلف، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی دانشگا هها و مؤسسات آموزش عالی، جداول نام واحدها و مراکز دانشگا ههای پیام نور و شهرستان های تحت پوشش هر مرکز یا واحد،6 فرم پیش نویس انتخاب رشته آزمون سراسری

درضمن شما میتوانید برای پاسخ سوالاتتان درباره انتخاب رشته ومشاوره تخصصی درباره انتخاب رشته کنکور آزاد با مرکز مشاوره اول مشاور تماس گرفته (9099071970) تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

 زمان انتخاب رشته کنکور آزاد 96

زمان انتخاب رشته کنکور آزاد 96 بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری یعنی بعد از دریافت کارنامه کنکور صورت می گیرد. برای انتخاب رشته لازم است داوطلبین اطلاعات کامل را در خصوص رشته های دانشگاهی داشته باشند.

که سامانه اول مشاور با بهترین و مجرب ترین مشاوران یاری دهنده داوطلبین در خصوص انتخاب رشته میباشد اما لازم است داوطلبین قبل از انتخاب رشته حتما دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت کنند 

داوطلبین گروه آزمایشی  ریاضی ، علوم تجربی و علوم انسانی که مجاز به انتخاب رشته می باشند باید دفترچه راهنمای انتخاب رشته را تهیه نمایند.

هر کدام از متقاضیان گروه های آزمایشی ریاضی ،علوم تجربی و علوم انسانی که بر حسب مورد مجاز به انتخاب رشته از گروه آزمایشی هنر و زبانهای خارجی مجاز به انتخاب رشته شده اند باید دفترچه راهنمای انتخاب رشته گروه هنروزبان های خارجی را دریافت نمایند.

بسیاری از متقاضیان نیز بر این باورند که چون کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ادغام شده است پس انتخاب رشته ی آنها نیز مشترک انجام می شوند اما اینطور نیست. مشاورین اول مشاور می توانند همه روزه از 8 صبح تا 1 شب شما را در این زمینه راهنمایی کنند و انتخاب رشته کنکور آزاد شما عزیزان را انجام دهند. با شماره گیری 9099071970 ( بدون گرفتن کد ) از مشاورین ما یاری بخواهید.

انتخاب رشته تلفنی کنکور این روزها بسیار متداول شده است به این دلیل که تمام دانش آموزان دسترسی حضوری به مشاوران ماهر را ندارند. انتخاب رشته تلفنی این امکان را به داوطلبین می دهد که بدون نیازبه حضور فیزیکی انتخاب رشته خود را انجام دهند. جهت انتخاب رشته تلفنی کنکور 96 با شماره 9099071970  تماس حاصل فرمایید.