اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 96
02 مرداد 1396

اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 96

پس از برگزاری کنکور و انتشار کارنامه کنکور دغدغه بسیاری از داوطلبین، تعیین رشته است. به همین دلیل اکثر داوطلبان در انتظار زمان انتخاب رشته هستند.بیشترین جستجو در سایت ها و تماس های داوطلبان نیز در ارتباط با زمان دقیق انتخاب رشته و اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 96 می باشد. اهمیت این زمان بدلیل اینکه تنها یکبار برای هر داوطلب اتفاق می افتد زیاد است.

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 96 تقریبا یک هفته پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری یعنی در نیمه دوم مرداد ماه خواهد بود.در این تاریخ داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند با تهیه و مطالعه دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96 اقدامات لازم را جهت انجام انتخاب رشته خود انجام دهند. طبق روال هرساله بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری،سایت سازمان سنجش اقدام به انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری می نماید. در ضمن داوطلبان باید برای تمامی گروه های آزمایشی علوم ریاضی, علوم تجربی ، علوم انسانی ، هنر و زبان دفترچه جداگانه تهیه کنند و از لیست رشته های کنکور سراسری، کد رشته محل های کنکور سراسری ، ظرفیت پذیرش رشته ها و… آگاه شوند. در صورت تمایل می توانید برای مشاوره انتخاب رشته کنکور با مشاوران مرکز اول مشاور در ارتباط باشید و انجام انتخاب رشته کنکور سراسری 96 خود را به ما بسپارید. تنها با شماره گیری 9099071970 با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

انتخاب رشته کنکور سراسری 96

 

یکی از مواردی که برای تعیین رشته و احتمال قبولی لازم دارید، اطلاعات در مورد قبولی های سال گذشته است. شاید اگر بدانید پارسالی ها با رتبه مشابه شما چه رشته ای قبول شده اند، تا حدودی کار شما را برای انتخاب رشته آسان تر کند.

 

استفاده از نرم افزار های انتخاب رشته نیز در بین داوطلبان بسیار متداول شده است. البته استفاده از هر نرم افزاری توصیه نمی شود چون فرصت انتخاب رشته یکبار برای هر داوطلب می باشد و مهمترین و حساس ترین مرحله زندگی افراد است چون انتخاب اشتباه آینده ی آنها را تعیین می کند. به همین دلیل مشاورین اول مشاور همه روزه از 8 صبح تا 1 شب آماده ارائه ی مشاوره در زمینه انتخاب رشته به شما داوطلبان هستند. با شماره گیری 9099071970  با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید.

 

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 96

طبق روال سال های گذشته احتمال بر این است که نتایج اولیه کنکور سراسری 96 در نیمه دوم مرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گیرد. در صورت مجاز شدن در انتخاب رشته متقاضیان می توانند در تاریخ یک هفته ای که سازمان سنجش آموزش کشور در نظر گرفته است، انتخاب رشته ی خود را انجام دهند. با توجه به اینکه نتایج اولیه کنکور سراسری 96 در نیمه دوم مرداد ماه منتشر خواهد شد پس زمان انتخاب رشته در نیمه دوم مرداد فرا خواهد رسید. یکی از نکات مهم این است که دانش آموزان انتخاب رشته ی خود هرگز به روز های آخر موکول نکنند. در صورت مجاز نشدن در کنکور نیز می توانید با شماره 9099071970  تماس گرفته تا مشاورین ما شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند