دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 96 رشته هنر
01 مرداد 1396

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 96 رشته هنر

بدون شک یکی از مهم ترین مراحل در زندگی هر شخص انتخاب رشته کنکور است ، انتخابی که در مراحل بعدی زندگی شخص نیز تاثیر عمده ای خواهد گذاشت بنا براین باید در انتخاب رشته کنکور 96 رشته هنر نهایت دقت را به عمل آورد ، برای انجام یک انتخاب رشته دقیق و بدون اشتباه در کنکور لازم است تا با مفاهیم و موارد زیادی آشنا شوید. در این مقاله بخشی از اطلاعات مورد نیاز شما عزیزان قرار داده شده است. مشاورین اول مشاور نیز همه روزه از 8 صبح تا 1 شب آماده ی ارائه راهنمایی و مشاوره در زمینه انتخاب رشته به شما عزیزان هستند؛ تنها با شماره گیری 9099071970 ( بدون گرفتن کد ) با آکادمی اول مشاور ارتباط برقرار نمایید.

 

نکات مهم در انتخاب رشته کنکور سراسری 96

با توجه به اهمیت بسیار زیاد مرحله انتخاب رشته توصیه می کنیم در مرحله اول دفترچه انتخاب رشته را تهیه و با دقت فراوان مطالعه نمایید و سپس رشته ها را براساس میزان علاقه و با در نظر گرفتن بازار کار و آینده شغلی آن انتخاب نمایید. در مرحله انتخاب رشته شما داوطلبان امکان انتخاب 150 رشته محل را خواهید داشت. باتوجه به اینکه که سازمان سنجش با تقسیم بندی استانی، ناحیه ای، قطبی و کشوری کردن تمامی رشته های تحصیلی شانس قبولی داوطلبان را به نوعی بالا برده است بنابراین می توانید انتخاب هایتان را با توجه به موارد ذکر شده بر اساس علاقه خود در اولویت قرار دهید. متقاضیان می بایست پیش از تکمیل فرم انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش فرم پیش نویس را با دقت کامل کنند زیرا این فرصت تنها یکبار برای هر فرد بوجود می آید و در صورت وارد کردن کد رشته محل اشتباه آینده ی خود را به تباهی می کشانند. به همین دلیل مشاوران آکادمی اول مشاور می توانند انتخاب رشته ی شما را با توجه به آخرین روش های مشاوره انجام دهند. تنها با شماره گیری 909071970 انتخاب رشته ی خود را انجام دهید.

 

انتخاب رشته با آزمون کنکور سراسری 96

پس از انتشار کارنامه ی کنکور سراسری 96 داوطلبان تنها 5 روز فرصت دارند تا انتخاب رشته ی خود را انجام دهند. طبق رواله هر ساله اواخر مرداد زمان انتخاب رشته داوطلبان فرا می رسد. با توجه به اینکه کنکور سراسری و آزاد ادغام شده است بسیاری بر این باورند که انتخاب رشته آنها نیز مشترک انجام می شود اما اینطور نیست. متقاضیان باید انتخاب رشته کنکور دانشگاه های سراسری و آزاد را جداگانه در سایت های دانشگاه آزاد و سنجش انجام دهند. در انتخاب رشته با آزمون کنکور، 75 درصد رتبه و تراز کسب شده و 25 درصد سوابق تحصیلی داوطلبان در گزینش آنها تاثیر دارد. روش گزینش با آزمون به چند طریق انجام می شود. روش متمرکز و نیمه متمرکز دو روش متفاوت است که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس گرفته تا مشاورین اول مشاور شما را در این زمینه یاری دهند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.