دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 96 رشته انسانی
01 مرداد 1396

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 96 رشته انسانی

سایت سازمان سنجش هرساله پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری اقدام به انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری می نماید. دفترچه انتخاب رشته برای هر گروه آزمایشی در سه بخش منتشر می شود . قسمت اول شامل توضیحاتی درباره روند انتخاب رشته و توضیح کارنامه ، قسمت دوم شامل معرفی رشته محل های انتخاب رشته و قسمت سوم شامل توضیحات و آدرس دانشگاه ها می باشد. همچنین داوطلبان باید به این نکته توجه داشته باشند که می بایست برای تمامی گروه های آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی ، هنر و زبان حتما دفترچه جداگانه تهیه کنند. جهت اطلاع از زمان و نحوه ی دریافت دفترچه ی انتخاب رشته با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید.

 

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور 96 رشته انسانی

بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری و مشخص شدن رتبه و نمره هر داوطلب ، زمان انتخاب رشته کنکور سراسری است . لازم به ذکر است کلیه داوطلبان باید پیش از آغاز فرایند انتخاب رشته ، دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96 را تهیه کنند . در نتیجه سازمان سنجش یک الی 3 روز بعد از اعلام نتایج کنکور ، دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری در رشته های تجربی ، انسانی ، ریاضی ، هنر و زبان را منتشر می کند. زمان انتخاب رشته متقاضیان نیز احتمال می رود مانند سال گذشته یک هفته ، در اواخر مرداد ماه باشد. بهتر است انتخاب رشته ی خود را به روزهای آخر موکول نکنید. جهت اطلاع از زمان دقیق انتشار دفترچه انتخاب رشته با شماره 9099071970 ( بدون گرفتن کد ) تماس بگیرید.

 

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری 96

داوطلبان باید بر اساس نمره و رتبه خود انتخاب رشته نمایند زیرا انتظار بالای آنها ممکن است باعث از دست دادن موقعیت های دیگر باشد که در آینده به راحتی نتوانند بدست آورند. می بایست حداکثر دقت لازم را در پر کردن فرم انتخاب رشته مطابق با مطالب مندرج در دفترچه انتخاب رشته و آخرین اطلاعیه هایی که سازمان سنجش یا بعضی سازمان ها و دانشگاه ها در مورد پذیرش دانشجو با توجه به شرایط خود اعلام می نمایند، به خرج دهند. یکی از راه های انتخاب رشته ی اصولی و منطقی استفاده از نرم افزار های انتخاب رشته است که همراه با کمک مشاورین می توانید انتخاب رشته ی خود را انجام دهید. اطلاعاتی که نرم افزار انتخاب رشته در اختیار شما قرار می دهد با توجه به قبولی های سال گذشته می باشد و دانش آموزان می توانند با مقایسه رتبه ی خود و رتبه ی فرد پذیرفته شده در سال گذشته و از حدود انتخاب های خود را مطلع شوید. توصیه می شود پس از استفاده از نرم افزار با کمک مشاوران از انتخاب های خود مطمئن شوید چون هر داوطلب تنها یکبار فرصت انتخاب رشته دارد پس از حساسیت بالایی برخوردار است. شما می توانید با شماره گیری 9099071970 با مشاورین اول مشاور ارتباط برقرار کرده تا مشاوران ما شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.