دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 96 رشته تجربی
01 مرداد 1396

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 96 رشته تجربی

انتخاب رشته کنکور سراسری یکی از مهم ترین مرحله در دوره تحصیلات هر فرد می باشد اگرانتخاب آگاهانه باشد و به درستی انجام شود می توانند باعث به ثمر نشستن زحمات داوطلب شود.  در ادامه مطلب ما به نکاتی که باید در انتخاب رشته به آن توجه فرمایید اشاره کرده ایم . یکی از مراحل حساس و سرنوشت ساز دانش آموزان در دوران تحصیل ​انتخاب رشته دانشگاه​ است؛ انتخابی که پر از هیجان و اضطراب است و اگر در آن اشتباهی صورت بگیرد، جبران آن بسیار سخت و گاهی غیرممکن است.

مطالعه دفترچه انتخاب رشته کنکورسراسری 96 برای آگاهی ازلیست رشته های کنکورسراسری ،کد رشته های محل کنکور،ظرفیت پذیرش رشته ها می باشد.

 درضمن شما میتوانید برای پاسخ سوالاتتان درباره انتخاب رشته ومشاوره تخصصی درباره انتخاب رشته کنکور سراسری با مرکز مشاوره اول مشاور تماس گرفته (9099071970) تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

 

مراحل انجام انتخاب رشته کنکور سراسری96 

قبل از شروع هرکاری دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96 را با دقت مطالعه نماییدو رشته های مورد علاقه خود را انتخاب کنید وباید به این نکته توجه فرمایید که شما می توانید 150 انتخاب داشته باشید اگر تعداد آن ها بیش از 150 رشته است تعداد آن ها را کاهش دهید و به 150 انتخاب برسانید وتعداد انتخاب های خود کمتر است رشته هایی که نسبتا مورد علاقه است را به لیست خود اضافه کنید. و رشته ها را به 3 دسته تقسیم کنید خوشبینانه ،معقولا وبدبینانه . برای دسته خوشبینانه 40رشته را در نظر بگیرید و این رشته ها رابه ترتیب علاقه خود اولویت بندی کنید 80 رشته را برای انتخاب متوسط یا معقول در نظر بگیرید و مابقی رشته ها را بدبینانه انتخاب شوند.

 باید توجه داشته باشید که در انتخاب رشته کنکور سراسری مانند سال های گذشته ترتیب اولویت شما باعث بیشتر شدن شانس قبولی شما نخواهد شد و شانس قبولی برای رشته اولویت ها از 1 تا 150 یکسان می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته کنکور 96 با شماره 9099071970 تماس حاصل فرمایید مشاورین ما در سامانه اول مشاور پاسخگو تمامی سوالات شما خواهند بود.

 

 تاریخ انتخاب رشته کنکور سراسری 96

تاریخ دقیقی برای انتخاب رشته مشخص نیست اما با توجه به سال های گذشته انتخاب رشته در سال های گذشته در اواخر مرداد ماه می باشد و انتخاب رشته کنکور سراسری 96 در پنج گروه آزمایشی ریاضی , تجربی ، انسانی ، هنر و زبان تقریبا یک هفته پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری خواهد بود. با تهیه و مطالعه دفترچه انتخاب رشته دانشگاه سراسری 96 اقدامات لازم را جهت انجام انتخاب رشته خود انجام دهند. درصورتی که در انجام انتخاب رشته خود دچار مشکل هستید می توانید در رابطه با مشاوره انتخاب رشته کنکور با مشاورین متخصص آکادمی اول مشاور  در ارتباط باشید. مشاوران مجرب ما پاسخگو تمامی سوالاتی شما خواهند بود و شما را در تمامی زمینه ها راهنمایی خواهند کرد.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.