دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 96 رشته ریاضی
01 مرداد 1396

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 96 رشته ریاضی

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96 پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 96 از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود و در اختیار داوطلبان کنکور سراسری 96 قرار می گیرد.

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 96 دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری منتشر می شود و دراختیار داوطلبان کنکور سراسری 96  قرار می گیرد.دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری برای رشته ریاضی ،تجربی ،انسانی ،هنر و زبان به صورت جداگانه می باشد.

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری به 3 بخش اصلی تقسیم می شود.

بخش اول شامل :مقدمه و نکات مهم، توضیحات و شرایط و ضوابط کلی پذیرش دانشجو،کارنامه نتایج اولیه،گزنیش دانشجو،انتخاب رشته

بخش دوم : جدول زیرگروه ها، ضرایب، ظرفیت و کدرشته های تحصیلی گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی

بخش سوم : جداول کارایی لازم اعضاء در رشته های مختلف تحصیلی، شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو برای شرکت در رشته های تحصیلی مورد نیاز آموزش و پرورش در دانشگاه ویژه فرهنگیان (مراکز تربیت معلم) و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران، جداول شهریه های دوره ها و دانشگا ههای مختلف، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی دانشگا هها و مؤسسات آموزش عالی، جداول نام واحدها و مراکز دانشگا ههای پیام نور و شهرستان های تحت پوشش هر مرکز یا واحد،6 فرم پیش نویس انتخاب رشته آزمون سراسری

درضمن شما میتوانید برای پاسخ سوالاتتان درباره انتخاب رشته ومشاوره تخصصی درباره انتخاب رشته کنکور سراسری با مرکز مشاوره اول مشاور تماس گرفته (9099071970) تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

 

دفترچه انتخاب رشته کنکور96

 این دفترچه بعد از ثبت نام کنکور سراسری و برگزاری کنکور سراسری و قبل از اعلام نتیجه اولیه توزیع میشود و اطلاعات لازم را در خصوص الف) زمان انتخاب رشته کنکور سراسری ب) مراحل انتخاب رشته کنکور سراسری ج) نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری در اختیار داوطلبین قرار میدهد

آن دسته از داوطلبانی که در دو گروه یا سه گروه آزمایشی شرکت کرده و بر اساس کارنامه نتیجه اولیه در دو گروه یا سه گروه آزمایشی مربوط ، مجاز به انتخاب رشته شدند باید تمام رشته‌های مورد علاقه خود را از هر یک از گروه‌های آزمایشی در یک فرم انتخاب رشته از اولویت یک تا 150 وارد کنند.

داوطلبان باید کدرشته‌محل‌های انتخابی را در فرم پیش‌نویس دفترچه راهنما درج کرده و پس از کنترل‌های لازم و اطمینان از صحت کدرشته‌‌محل‌های انتخابی در زمان معین کدرشته‌های موردعلاقه خود را در فرم انتخاب رشته اینترنتی ثبت کنند.

پس از تأیید نهایی کدرشته‌محل‌های انتخابی، شماره رمز 15 رقمی از سوی سیستم به عنوان رسید در اختیار داوطلب قرار داده می‌شود.

تاثیرمعدل در انتخاب رشته کنکور سراسری

در کنکور 96 تاثیر معدل کتبی ،25 درصد به صورت تاثیر مثبت و تاثیر معدل دروس نهایی مقطع پیش دانشگاهی در کنکور سراسری 96 نیز 5 درصد و به صورت تاثیر مثبت است ، این بدین معناست که معدل های دیپلم و پیش دانشگاهی در قبولی متقاضیان نقش مثبت دارد و این نقش به تنها به سود دانش آموز است و نه به ضرر او.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.