انتخاب رشته کنکور 96
31 تیر 1396

انتخاب رشته کنکور 96

بعد از کنکور سراسری 96 و اعلام شدن نتایج کنکور 96 وقت آن رسیده است که به مرحله مهم تر انتخاب رشته بپردازیم . انتخاب رشته کنکور 96 حال زمان زمان کمک کردن به داوطلبان رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان می باشد که بتواند در مرحله حساس زندگی خود ، انتخاب درست و با اطمینان را انجام دهند .

هدف ما از این مقاله آشنایی شما با کارنامه کنکور سراسری 96 ، نحوه بومی گزینی ، شرایط دانشگاه های دولتی روزانه ، دانشگاه های دولتی شبانه ، دانشگاه های پردیس خودگردان ، موسسات غیرانتفاعی و دانشگاه پیام نور و همچنین روش صحیح انتخاب رشته کنکور 96 و آشنا شدن با گروه های آموزشی نیمه متمرکز می باشد .

 

کارنامه کنکور سراسری 96

 

 مهمترین موضوع در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 است چون در کارنامه اطلاعات مهمی می باشد مانند رتبه شما در منطقه ، رتبه کشوری ، رتبه در زیر گروه و تراز یا همان نمره کل .

 

در کارنامه کنکور سراسری بسیاری از سوالات دانش آموزان که میخواهند بدانن فرق رتبه منطقه با رتبه کشوری در چیست ؟

یا فرق رتبه در زیرگروه با رتبه منطقه در چیست ؟

آشنایی کامل با کارنامه کنکور سراسری اهمیت بسیاری دارد که شما عزیزان می توانید با مشاورین تماس حاصل فرمایید.

میزان تاثیر در سهمیه بومی گزینی استانی دارند بعضی ناحیه ای ،بعضی قطبی و بعضی کشوری در همه حالات غیر از سهمیه کشوری ، شانس قبولی کسی که از سهمیه بومی گزینی برای یک رشته محل استفاده میکند بیشتر از فردی است که از یک شهر دیگر برای همان رشته دوطلب شده است.

 

داوطلبان می توانید برای مشاوره تحصیلی و تخصصی انتخاب رشته دانشگاه آزاد ودانلود نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد و پاسخگویی به تمامی سوالات مربوط به انتخاب رشته دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز در ارتباط باشید

تاثیر سهمیه ها در انتخاب رشته کنکور سراسری 96

تاثیر سهمیه ها در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 شامل سهمیه مناطق ، رزمندگان ، سهمیه جانبازان و ایثارگران ، آموزگاران و بهیاران است .داوطلبین عزیز حتما می بایست در یکی از سهمیه ها قرار بگیرند مهمترین گروه سهمیه کنکور سراسری 96 سهمیه مناطق می باشد که شامل منطقه 1، منطقه 2 و منطقه 3 می باشد.

سهمیه جانبازان و ایثارگران حدود 2 تا 3 درصد میباشد اما تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور 96 که بسار مهم و حیاتی می باشد. آمار قبولی های سال گذشته با شرایط فعلی دانشجو رتبه در سهمیه است که در انتخاب رشته کنکور سراسری برای تمامی رشته ها رتبه در سهمیه بسیار مهم تر از رتبه کشوری است و خیلی از داوطلبان این موضوع را نمی دانند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته کنکور 96 با شماره 9099071970 تماس حاصل فرمایید مشاورین ما در سامانه اول مشاور پاسخگو تمامی سوالات شما خواهند بود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.