نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور ریاضی
31 تیر 1396

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور ریاضی

انتخاب رشته حساس ترین مرحله زندگی دانش آموزان است بطوریکه یک انتخاب اشتباه می تواند آینده ی آن ها را تغییر دهد. پس بهترین کار استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور می باشد. نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور اول مشاور شما را در زمینه انتخاب رشته ای صحیح و اصولی راهنمایی می کند. نرم افزار انتخاب رشته مجازی اول مشاور شامل اطلاعاتی مانند سهمیه منطقه قبولی، رتبه در سهمیه و رتبه کشوری دانش آموزان، شهر و استان بومی هر دانش آموز و رشته محل قبولی هر دانش آموز است. جهت استفاده از نرم افزار با شماره 9099071970 ( بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید.

این نرم افزار دارای اطلاعات حدود 100 هزار داوطلب کنکور سراسری سال گذشته است که به 5 رشته ریاضی فیزیک، تجربی، انسانی، هنر و زبان تقسیم می شود. شما داوطلبان می توانید رشته هایی که درصد قبولی بیشتری در آن ها دارید را با کمک این نرم افزار مشاهده کنید.

نرم افزا انتخاب رشته مجازی کنکور ریاضی قادر است اطلاعاتی مانند آمار قبولی کلیه دانشگاه های دولتی روزانه، شبانه، پردیس های خودگردان یا بین الملل، پیام نور و غیرانتفاعی و مجازی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

جهت اطلاع از نحوه ی استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور 96 با مشاورین متخصص اول مشاور با شماره 9099071970 تماس حاصل کنید.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.