نرم افزارانتخاب رشته مجازی کنکور تجربی دانشگاه آزاد
31 تیر 1396

نرم افزارانتخاب رشته مجازی کنکور تجربی دانشگاه آزاد

پس از اتمام کنکور وارد مرحله دیگر انتخاب رشته میشویم.پس دیگر نباید به عقب برگردیم و به کنکور فکر کنیم زیرا کنکور تمام شده است و برای تغییر آن نمی توان کار انجام داد پس باید به فکر مرحله ی بعدی که بسیار مهم است باشیم مرحله ای که در پیش داریم انقدر مهم است که حتی داوطلبینی که نتوانستند آزمون موفقی را داشته باشند میتوانند شانس قبولی خود را امتحان کنند. فقط باید تمام توجه و دقت خودرا بگذارند تا بتوانند نتیجه مطلوب بدست آورند .

استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی امروزه بسیار متداول شده است به این دلیل است تمام دانش آموزان دسترسی به مشاوران ماهر را ندارند و این نرم افزار انتخاب رشته مجازی اول مشاور کمک می کند داوطلبین بدون نیازبه حضور داوطلب انتخاب رشته خود را انجام دهد و از نظر مالی در سطحی نباشند که بتوانند هزینه های آن را تامین کنند علاوه بر آن به دلیل آنلاین بودن نرم افزار اضطراب دانش آموزان را کاهش می دهد به همین خاطر نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور در اختیار داوطلبین قرار گرفته است.

جهت استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور 96 با شماره 9099071970 تماس حاصل فرمایید

ضمنا نرم افزار راهنمای انتخاب رشته که با توجه به تغییرات حاصله در نحوه‌ی اعمال سوابق تحصیلی و محاسبه‌ی نمره‌ی کل داوطلبان نسبت به آزمون داوطلبان سال قبل و همچنین سهمیه بندی داوطلبان آزمون سال جاری نسبت به سال گذشته تنظیم گردیده است.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد به سه دسته تقسیم می شود ریاضی ، تجربی ، انسانی داوطلبین کنکور می توانند از این نرم افزار استفاده کنند این نرم افزار برای دانش آموزان رشته تجربی می باشند

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.