نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور تجربی
31 تیر 1396

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور تجربی

هر سال دانش آموزان زیادی در کنکور سراسری شرکت می کنند و بعد از حدود دو ماه کارنامه نتایج اولیه آزمون خود را دریافت می کنند. تحلیل صحیح در نتایج اولیه این آزمون برای انتخاب رشته و گزینش بعدی مهم و سرنوشت ساز است. اما نحوه تحلیل این کارنامه ها بستگی به اطلاعات و تجربه افراد شرکت کننده داشته و اگر اشتباهی در دریافت اطلاعات و یا راهنمایی بوجود آید ممکن داوطلب را از انتخاب رشته ناامید و یا منصرف و گمراه نماید.

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور اول مشاور اطلاعات بسیاری را در اختیار شما داوطلبان قرار می دهد. شما با استفاده از این نرم افزار و با راهنمایی مشاورین متخصص ما می توانید 100 انتخاب منطقی در فرم انتخاب رشته ی خود داشته باشید.

جهت استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور 96 با شماره 9099071970 ( بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری به گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان تقسیم می شود. در این بخش داوطلبان کنکور تجربی می توانند از نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور تجربی اول مشاور استفاده کنند.

لازم به ذکر است تنها استفاده از نرم افزار انتخاب رشته نمی تواند سرنوشت تحصیلی شما را تعیین کند، مشاورین متخصص اول مشاور می توانند در کنار نرم افزار انتخاب رشته ، انتخاب رشته ای مناسب با علایق شما عزیزان برای تان انجام دهند.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.