نرم افزار انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد
31 تیر 1396

نرم افزار انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کمک بزرگی به دانش آموزان می کند تا بتوانند با وارد کردن تراز در زیرگروه 1و زیرگروه 2 و زیر گروه و زیرگروه 3 و رتبه کشوری شانس قبولی خود را مشاهده کنند به این صورت میباشد که با وارد کردن این اطلاعات نرم افزار به طور خودکار شانس قبولی شما را در سه حالت دسته بندی میکند نرم افزار انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد برای 3 گروه ریاضی ، تجربی و انسانی امکان انتخاب رشته را دارد و تزار قبولی دانشگاه آزاد را در اختیار دواطلبین قرار میدهد و این نرم افزار قابلیت این را دارد که با هر سهمیه ای که باشید خود را بین سهمیه عادی  ، سهمیه بسیج فعال و ایثارگران و جانبازان سهمیه خود را بسنجند و شانس قبولی خود را مشاهده کنند .نرم افزار انتخاب رشته مجازی برای این طراحی شده است که شما بتوانید بدون نیاز به حضور شما به صورت مجازی انتخاب رشته خود را انجام دهید نکته قابل توجه این میباشد که معیار قبولی دانشگاه آزاد تنها تراز یا نمره کل نهایی میباشد.

این نرم افزار به صورت خودکار شانس قبولی شمارا در سه حالت نمایش میدهد:منطقی: یعنی افرادی با رتبه بدتر از شما در این رشته ها پذیرفته شده اند. 2 -پر احتمال: یعنی افرادی با رتبه شبیه به شما در سالهای گذشته در این رشته ها و دانشگاهها قبول شده اند.3-خوشبینانه: یعنی اگر شانس بیاورید قبول می شوید و در صورت قبولی بسیار فراتر از رتبه خود قبول شده اید.4-کم احتمال: یعنی جاهایی که عملا شانسی برای قبولی در آنها ندارید.

 

استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی امروزه بسیار متداول شده است به این دلیل است تمام دانش آموزان دسترسی به مشاوران ماهر را ندارند و این نرم افزار انتخاب رشته مجازی اول مشاور کمک می کند داوطلبین بدون نیازبه حضور داوطلب انتخاب رشته خود را انجام دهد و از نظر مالی در سطحی نباشند که بتوانند هزینه های آن را تامین کنند علاوه بر آن به دلیل آنلاین بودن نرم افزار اضطراب دانش آموزان را کاهش می دهد به همین خاطر نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور در اختیار داوطلبین قرار گرفته است.

 

جهت استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور 96 با شماره 9099071970 تماس حاصل فرمایید

ضمنا نرم افزار راهنمای انتخاب رشته که با توجه به تغییرات حاصله در نحوه‌ی اعمال سوابق تحصیلی و محاسبه‌ی نمره‌ی کل داوطلبان نسبت به آزمون داوطلبان سال قبل و همچنین سهمیه بندی داوطلبان آزمون سال جاری نسبت به سال گذشته تنظیم گردیده است.

به دلیل اینکه انتخاب رشته درآینده دانش آموزان نقش بسیار مهمی دارد سامانه اول مشاور علاوه برراهنمای انتخاب رشته کنکور بار قرار دادن نرم افزار انتخاب رشته تصمیم گیری شما را بسیار راحت تر کرده است .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند