نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری
31 تیر 1396

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته حساس ترین مرحله زندگی دانش آموزان است بطوریکه یک انتخاب اشتباه می تواند آینده ی آن ها را تغییر دهد. پس بهترین کار استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور می باشد. نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور اول مشاور شما را در زمینه انتخاب رشته ای صحیح و اصولی راهنمایی می کند. نرم افزار انتخاب رشته مجازی اول مشاور شامل اطلاعاتی مانند سهمیه منطقه قبولی، رتبه در سهمیه و رتبه کشوری دانش آموزان، شهر و استان بومی هر دانش آموز و رشته محل قبولی هر دانش آموز است. جهت استفاده از نرم افزار با شماره 9099071970 ( بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید.

تحلیل صحیح نتایج اولیه کنکور برای انتخاب رشته و گزینش بعدی مهم و سرنوشت ساز است. اما نحوه تحلیل این کارنامه ها بستگی به اطلاعات و تجربه افراد شرکت کننده داشته و اگر اشتباهی در دریافت اطلاعات و یا راهنمایی بوجود آید ممکن داوطلب را از انتخاب رشته ناامید و یا منصرف و گمراه نماید. به همین علت ما در این مقاله قصد داریم شما را با آکادمی اول مشاور آشنا کرده تا با کمک مشاورین متخصص ما انتخاب رشته خود را انجام دهید.

 

مهمترین نکته ای که متقاضیان باید به آن توجه داشته یاشند این است که نرم افزار های انتخاب رشته از جمله نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور اول مشاور به 5 گروه ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان تقسیم می شود. جهت اطلاع از نحوه استفاده نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور 96 با شماره 9099071970 ( بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید.

لازم به ذکر است تنها استفاده از نرم افزار انتخاب رشته نمی تواند سرنوشت تحصیلی شما را تعیین کند، مشاورین متخصص اول مشاور می توانند در کنار نرم افزار انتخاب رشته ، انتخاب رشته ای مناسب با علایق شما عزیزان برای تان انجام دهند.

مشاوران اول مشاور پاسخ گوی همه ی سوالات شما دانش آموزان از جمله :

  • کدامیک از رشته ها در اولویت هستند؟
  • بهترین روش انتخاب رشته کنکور چیست؟
  • هزینه تحصیل در رشته ‌ای که انتخاب کرده ‌ام چقدر است؟
  • بازار کار دانشگاه آزاد و سراسری چقدر با هم فرق دارد؟
  • رشته‌ های دانشگاهی را چطور بشناسم؟
  • و ....

می باشند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.