نرم افزار تخمین رتبه دانشگاه آزاد
31 تیر 1396

نرم افزار تخمین رتبه دانشگاه آزاد

در نرم افزار تخمین رتبه  و انتخاب رشته کنکور 96 برا داوطلبین رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی ازآمار قبولی کنکوری های سال 95 استفاده کردیم تا با وارد کردن حدود در صدهای خود رتبه ای تقریبی که به دست می آورید را مشاهده نمایید .

مرحله بعد از تخمین رتبه این میباشد که که با رتبه شما در کدام شهر ها و دانشگاه ها قبول خواهید شد و همچنین با چه درصد هایی چه رتبه ای می توان به دست آورد و چه رشته ای قبول شوید .

میخواهید بدانید با درصد هایی که زده اید چه رتیه ای میارید و کجا قبول میشوید ؟

 

میخواهید بدانید کنکوری های 95 با چه درصد هایی و کجا قبول شدن ؟

 

داوطلبین عزیز می توانید جهت آگاهی از این موضوع با شماره 9099071970 تماس گرفته تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه یاری دهند.

نرم افزار تخمین رتبه به شما کمک می کند رتبه حدودی شما در کنکور را تخمین بزنید و قبل از اعلام نتایج کنکور در مهلت یک ماهه بین کنکور و اعلام نتایج با دانستن رتبه حدودی خودر در کنکور 96 بتونید آمادگی بیشتری برای انتخاب رشته داشته باشید .

نرم افزار تخمین رتبه اول مشاور بر اساس درصد ها و رتبه های کنکور سال گذشته عمل می کند به این صور ت میباشد که با توجه به درصدهای تخمینی شما در کنکور سراسری و مقایسه آن با درصد های رتبه های قبولی کنکور95 تخمین رتبه شما در 3 گروه آزمایشی  ریاضی ، تجربی و انسانی انجام میدهد.

برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور دانشگاه آزاد 96 اول مشاور تنها کافیست رشته تحصیلی و منطقه کنکور خود را وارد کنید سپس با وارد کردن درصد های تخمینی خود در کنکور 96 ، تخمین رتبه خود را به دست آورید و همجنین می توانید بعد از اینکه نرم افزار رتبه شما را تخمین زد آمار قبولی را نیز به دست آورید و به همین ترتیب می توانید با داشتن درصدهایتان می توانید با رشته محل هایی که شانس قبولی دارید آشنا شوید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.